Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robert Pattinson mettől...

Robert Pattinson mettől meddig lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nemtom de engem is nagyon érdekel...Robert + Magyarország = ooooooohhh(L)

Szóval figyelem a kérdést:)

2010. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Neon.hu!
2010. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Van egy olyan érzésem, hogy sok tojást fognak eladni a boltba.

Vagy legalábbis remélem.

2010. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

ÉLJEN A 19:06-OS VÁLASZOLÓ!! XDXD

teljesen egyetértek vele:D

2010. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Úgy láttam a hiv. honlapon h Áprili 5-től ápr. végéig!
2010. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

13:06


HIV?

Ennek az embernek még HIV-je is van?

2010. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hivatalos te -.-
2010. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Mert szerinted nem tudtam?

Nem én vagyok a hülye Tvájlájt rajongó, összekeversz a kérdezővel és a többi x ezer emberrel.

2010. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor helyes. én is utálom.
2010. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves 20:09-es!


1. Feltettem egy egyszerű kérdést, ha nem tudsz válaszolni ne válaszolj. Nagyon bonyolult.


2. Hát, úgy látszik számodra mégis az. Ha nem tudod visszafogni magad és késztetést érzel, hogy okoskodj, beleszólj olyasmibe amiről nem tudsz semmit, még az is oké. (Gondolom csak a neten ilyen nagy a szád.)


Ha hiszed, ha nem a 19:06-os válaszoló megjegyzésén még szakadtam is a röhögéstől, mert teljesen igaza van. (Legalább tudsz a sok szabadidődben mit csinálni ahelyett, hogy az angol helyesírást gyakorolnád.)


4. Nem azon húztam fel magam, hogy Robert Pattinsont szidjátok, még csak nem is azon, hogy a 13:06/22:22-es válaszolónak olyan kedvesen visszaírtál. Hanem azon, hogy közömbösítesz!

"Nem én vagyok a hülye Tvájlájt rajongó, összekeversz a kérdezővel és a többi x ezer emberrel."

...összekeversz a kérdezővel...

Bocs, ha olyat írtam ami arra utal, hogy fanatikus lennék!

A szobám falán nincsenek hatalmas poszterek, nincs rám tetoválva a neve, nem kérek olyat, hogy harapjon meg, és a többi baromság.

Nem tudsz semmit rólam és a többi x ezer emberről akik "rajongók". Szerintem semmi jogod, hozzá, hogy lehülyézz bárkit is!

Nagyon szépen megkérlek, hogy ne hülyéz le, mert ismétlem, semmit az égvilágon nem tudsz rólam, kivéve azt, hogy egyszer megkérdeztem Robert Pattinson mikor lesz itt...


5. Sokan kérdezik, hogy miért szeretik annyira a lányok a Twilight Saga-t. Valószínűleg azért, mert a könyvben az írónő, olyan pasit ábrázolt aki szinte tökéletes. És a mai világban nehéz, olyan pasit találni aki előre enged az ajtóban. (Arról már nem is álmodunk, hogy ki is nyitná. Tisztelet a kivételnek. [Hirtelen ez a példa jutott az eszembe, de a lényeg érthető.])


6. De el kell árulnom, hogy részben igazad van... (Épp most fagyott be a pokol XD)

Nekem is elegem van abból, hogy ahová nézek Twilight, Twiligh, Twilight...

A könyvek jók, a filmek kevésbé, mindenki számára világos, hogy csak Robert Pattinson miatt lett nagyon sikeres a film.

De azt fenntartom, hogy a könyv nagyon jó.


7. 21:24-es! Utálod? Hát ez édes. Ismered személyesen? Mert, ha igen megkérdezhetnéd mikor jön Magyarországra!

"akkor helyes..." - tehát ha valaki nem utálja akkor az máris helytelen?

Létezik olyan, hogy saját vélemény...

Azért mert játszott egy filmben, ami sikeres lett és a lányok legtöbbje, a szerepével azonosítja és őrült rajongásba kezd még nem kell utálni. De ha neked nem szimpi akkor ne szeresd, de hogy utálod? Oké, tegyük fel, hogy tudod utálni anélkül is, hogy ismernéd, mint ahogy azok szeretik akik szintén nem ismerik. Akkor is miért kell beleszólni abba, hogy mások kit/mit szeretnek? Sosem értettem talán nem is fogom.


Elmentem a moziba, megnéztem a filmet, tetszett a főszereplő. Megkaptam a könyvet, elolvastam, tetszett. Ennyi.


A többi válaszolonak köszönöm :) és sajnálom, hogy így kiakattam azon a kis "hülye" jelzőn, de nagyon nem bírom, ha anélkül jelleneznének, hogy ismernének vagy adtam volna rá okot.


BÉKE

2010. febr. 12. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!