Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BVB Army! Csak én unom néha,...

BVB Army! Csak én unom néha, hogy Ashleyt egy csomóan lánynak nézik és kérdezgetik, hogy 'Ashley lány vagy fiú'?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 12:14
 1/3 Nniikkaa válasza:
100%
En is utalom. Multkor nezegettem kepeket a tagokrol (leginkabb Andy-rol *-*) es odajon az osztalytarsam, nezi velem a kepeket es megkerdezi Ashley-re mutatva, hogy leszbikus vagyok-e, hogy ezeket a csajokat nezegetem. Azt hittem ott folytom meg. Szerencsere baratnoim le allitottak, es csak elhordtam mindennek a sracot.
2015. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ms.Black válasza:

Én is nagyon unom.. Barátnőim tudják hogy imádom a BVB-t. És folyton csesztetnek miatta.

Pl.: "Mivan hogy-hogy nem mész el Ashley-vel csajos bulit tartani?" vagy "Hogy vagytok Andyvel? Szeret még téged? Vagy már megcsalt?" Utálom ezeket a kérdéseket..

2015. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ashley a kedvenc tagom és a múltkor infón olvastam egy Ashley-s fan fictiont... oszt.társam oda jön és meglát egy képet róla. idézem: "ki ez a transzvesztita?" Azt hittem helyből lerúgom a gyereket...
2015. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!