Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetek netceleb?

Hogyan lehetek netceleb?

Figyelt kérdés
Ha ask.fm-en és askfm.hu-on lesz mondjuk 2000 követőm és 10-15 ezer válaszom úgyhogy a fele kérdést magamnak raktam fel és megosztom a facebook és a youtube oldalam illetve elküldöm askon a linket kb 5-10 ezer embernek ìgy egy év alatt lehetnèk netceleb? Netsztár vagy ahoz kűlső és tehetség is kell?

2015. febr. 25. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy hogy lehetnél netceleb, vagy hogy miért akarsz az lenni, de láttam néhány youtube gyökeret, akiknek rengeteg megtekintése van és határozottan állítom, hogy nem kell hozzá külső, tehetség meg főleg nem.
2015. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ird már le mi ebbe a lényeg? Vagy csak én nem értem.
2015. febr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te sajnos pont nem lehetsz celeb,mivel innen sut rolad, hogy nyomorek vagy. Es mivel feltetted ezt az amugy debil kerdest, gondolom ronda is vagy. Talald ki, hogy kapcsolodik a ketto egymashoz, elarulom nem nehez
2015. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
Jó úton haladsz. Tegyél föl ilyen kérdéseket, vagy valld be, hogy a saját nemedhez vonzódsz, esetleg találj ki egy új vallást, és rögtön lesznek követőid. Méghozzá sokan, mert nagy az Isten állatkertje, és sajnos eléggé alacsony a kerítés. :(
2015. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!