Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hányan vagyunk Magyar "Magcon"...

Hányan vagyunk Magyar "Magcon" rajongók?

Figyelt kérdés
Az én személyes kedvencem Cameron és Nash. :3 Jó lenne tudni, hogy Magyarországon hányan vagyunk, hogyha esetleg valamelyikőjük meglátogatna minket:D (Tudom hogy a Magconnak vége, de nem jutott más az eszembe, hogy hogy hívjam őket.)

2015. febr. 25. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jelen :D

Ilove Shawn&Cam,ok a leghelyesebbek de matt es carter is helyes

Nasht, hayest imadom mer viccesek de nem jonnek be

A tobbiek annyira nem kotnek le

2015. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én régebb szerettem őket, de mára már észrevettem hogy nem tettek le kb semmit az asztalra mégis híresek..

Oké oké Cameronnak nemrég jelent meg a filmje. De a többiek.. csak csináltak néhány 6másodperces videót és máris híresek.

Ameddig mèg 'fan' voltam addig Nashbe voltam belezúgva, a szép kèk szemeibe *.*

2015. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Directioner válasza:
jelen :D Az én kedvenceim Nash és Cameron, egyszerűen imádom őket ♥ ♥
2015. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen imádom őket.😍💞 Nagyon helyesek, viccesek, kedvesek.. És ahogy Cam is bánik a rajongóival.. Beléjük szerettem 😻😻😻 De nem nagyon ismerek erre felé Magcon rajongót úgyhogy kéne már keresni olyat aki ugyanúgy szereti őket. Remélem egyszer Magyarországra is eljönnek akár külön-külön akár egybe. 💖💖💙
2015. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Wáááh *-* nagyon szeretem őket! Ha valamelyikőjük ellátogatna ide, akkor biztos ott lennék én is! Az én kedvenceim Shawn, Nash és Cameron :)
2015. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is:) de sajnos nem hinném hogy ide tévednek. De ha mégis akkor legalább nem az lesz mint külföldön hogy elepik őket az emberek hanem hogy maximum 3 oda mennek hozzájuk:'D
2015. júl. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
OHHHH ÉNNN. Hatalmas magcon fangirl vagyok. Imádom őket. Mindenkit imádok és kedvelek de Nash a best. Élőben is nagyon nagyon aranyosak és viccesek nem csak a videókban. Írjatok priviben. Magcon fanok beszélgessünk üziben <3
2015. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Shawn és Cameron fan jelen! :D
2015. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én még friss fan vagyok, de áhh... :D

Nagyon megszerettem őket. :) ♥

Nekem is írhattok, ha akartok! ^^

2015. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nekem Shawn és Cameron a 2 kedvencem , annyira helyesek-jó a hangjuk és zuper számaik vannak ♥♥♥♥

I LOVE MAGCON BOYS!!! ♥♥♥

2016. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!