Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zayn Malik-ról most mit...

Zayn Malik-ról most mit gondoltok? :' (

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom Perrie-t :-)

2015. márc. 21. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem szakítottak. Viszont kilépett a bandából. Kb egy órája ezért sírok.
2015. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
De miért lépett ki??? :(
2015. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam róla :-( én is sírok....
2015. márc. 25. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

#1 Normális életet akart élni. Túl sok volt neki a média.

Ha észreveszitek már több jel is utalt rá. Az albumuk neve Four. A Spaces című számukban pedig benne van h "Who's gonna be the first to say goodbye?". Úgy látszik Zayn lett az.


De maradjunk erősek! Directionerek vagyunk vagyis mi egy családot alkotunk.:) A fiúknak is elég nehéz lehet. Maradjunk velük. Támogassuk őket. És ha Zayn boldog akkor én is. Sokkal rosszabb lenne ha folyamatosan stresszelne. Ha így végre önmagára talál akkor nekem megfelel. Bár azért annak még mindig jobban örülnék ha vissza térne. De addig is továbbra is szeretjük őket nem? Teljesen m1 h együtt vagy külön vannak. Ők örökké a One Direction lesznek.

2015. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
a sok hülye rajongó miatt lépett ki...:D fel sem merült, igaz? :D
2015. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszolónak teljesen igaza van, nagyon egyetértek... Ezeket a jeleket nem is vettem észre.. Mondjuk van benne valami! :( Én is nagyon sajnálom hogy kilépett de ha neki így jobb akkor legyen... :) Mindenki támogassa továbbra is őket, maradjanak meg a fanok, mert ha nem széthullik a csapat... Azt meg nem akarjuk, nem igaz? Akkor már legyenek négyen, de ne menjen mindenki más felé...
2015. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A 'Four' az a 4. albumuk.... semmi köze Zayn lelépéséhez

jézus.

2015. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!