Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ansel Elgort szerintetek is...

Ansel Elgort szerintetek is nagyon tehetséges?

Figyelt kérdés
Ès most nem az elvetemült tinilányok hadára várok akik leirják nekem 5 mondatban h milyen helyes a pasi (mert tényleg az , imádom). Szakmai szemmel vagyok rá kiváncsi

2015. márc. 31. 21:26
 1/2 anonim válasza:

Szia. Bár én is az elvetemült tinilányok hadába tartozom, de azért leírom a véleményemet.

Szerintem tehetséges! Igaz, hogy mostanában kapták fel, feltehetőleg azért, mert a Csillagainkban a hibában egyszerűen csodálatosat alakított. Nagyon jól hozta Augustus karakterét és jó kis párost alakítottak Shailene Woodley-val.

Sajnos Anselt még nem sok filmben láthattuk, a Csillagainkban a hibán és a Beavatotton kívül még talán a Carrie az ami ismertebb filmje, de én biztos vagyok benne, hogy még sokszor találkozunk majd vele, mert tényleg nagyon jó színész!Bár én őszintén megmondom, szerintem nem fogja überelni azt, ahogyan Gust játszotta:)

2015. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Regényt tudnék írni, elöszór is,nemvoltam pozitiv velemenyel rola,nem is tudom nem volt szimpi,és nem tartottam anyira helyesnek,egy ilyen semleges szinesznek tartottam ugy voltam vele láttam pár filmjét de nem érdekel szerepel pár filmbe elveszik, aztán láttam a csillagjainkban a hibát és hát 180-fokos fordulatot vett a vélemenyem rola! Iszonyat tehetseges csak nem kapott jó filmet, jó szerepet,elég játék időt hogy ki teljesedhessen,miatta estem 1 hetig depreszioba,es sirtam sokat anyira megérintett az alakitása és nagyon durván bele zugtam,úgy igazán szerelmes,hogy nem birom nélküle és nem számit más :D ez azért vicc mert nemis találkoztam vele és elég kevés rá az esély hogy valaha is fogok.

Szóval szakmailag igen nagyon tehetséges, leirhatatlanul sokkal nagyobn elismerés,és hirnevet érdemelne,a beteg haldoklo rákostol, a suli menö fiuja,vagy épp lúzere,a drogos üzlet ember,a csendes rosszfiu mégis jo ember nagyon sok oldalu viszont mindig valahol jo embert alakit biztos vagyok benne hogy valo eletben is emberibb a sztarok kozul es jo ember Ansel elgort fanok táborát erősitem már én is viszont láthatóan Shailin Woodley párosa a legjobb és látszik hogy szereti magán életben is baratilag.

2020. jún. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!