Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik kerületben él Kőhalmi...

Melyik kerületben él Kőhalmi Zoltán, a humorista, mikor, hol lehet vele "civilben" az utcán találkozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmet 25.születésnapján szeretném meglepni egy közös képpel vagy egy autogrammal legalább.Az előadására nem jutunk el sajnos. Mikor, hol van erre lehetőség?

Bogi24



2015. ápr. 10. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kőhalmi az a gyerek aki kib___otul hasonlít az "agymenők" c. sorozat egyik főszereplőjére...............
2015. ápr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen...a válaszadó -10% - ban hasznos választ ad:(
2015. ápr. 13. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De miért? :,(

Szerintem PONT úgy néz ki!

2015. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kerültem közelebb a válaszhoz,:-) jó majd megnézem, ki az, nem ismerem a sorozatot.A kérdésemet meg kiírom egyszerűbben. Bár Kőhalmiból szerintem csak egy van.:-)
2015. ápr. 13. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Sztem ne keresd.Egyébként idk ,h melyikbe él.

Egyébként rohadt jó sorozat! ;)


De sok sikert a kereséshez!


Üdv!

2015. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11 Ker-ben sokszor lattam

a bartok Bela uton ahol a copyguru van / volt par eve amikor odajartunk

Mindig amikor lattam hosszu susogos kabat volt rajta es dohanyzott xd Jo erzes volt felismerni

2021. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!