Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Peeta még szűz?

Peeta még szűz?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondta szerelmes Katnissbe és mindig is az volt. Akkor ő ugye még szűz volt?

Katnisst azt tudom hogy szűz,mert senki nem barátkozott vele csak Gale,de ő csak barátja lehet neki



2015. ápr. 16. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?
2015. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éhezők Viadaláról beszélek konkrétan
2015. ápr. 16. 19:51
 3/7 opened paradise ***** válasza:
És tortilla,meg falafel?
2015. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3, te takarodj innen.

Komolyan miért kell a másikat degradálni, ha téged nem érdekel ez a dolog azt elfogadom,de akkor nem kell választ írnod a kérdésemre,főleg nem ilyen hangnemben.

Köszönöm. Ez a további bunkó emberekre is vonatkozik.

2015. ápr. 16. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Dr. Spleen, ahhoz képest hogy téged nem érdekel,tudod hogy a viadal egy show keretein belül zajlik,tudod hogy van benne szerelmi szál és még arra is veszed a fáradtságod és az idődet hogy kommentelj. Nem tudom,ha engem vmi ennyire nem érdekel akkor simán tovább olvasok a kérdések között,amíg olyat nem találok ami válaszra méltó.
2015. ápr. 16. 19:59
 6/7 A kérdező kommentje:

Dr. Spleen, akkor neked igazán sok időd lehet,ha ennyi energiát fektetsz, egy általad utált dologba.

Miért nem foglalkozol a barátaiddal, vagy mész a levegőre, esetleg tanulással is töltheted az idődet. Javaslom tedd ezt.

2015. ápr. 16. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek nincs sok értelme. Nem mindegy neked?
2015. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!