Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha michael jackson homokos...

Ha michael jackson homokos volt miért nőkröl írt dalt és miér nézzegetet női magazinokat mit akart a női g pontrol miért olvasot fiatal lányokrol házkutatás során sok hetero magazint találtak nem értem hisz melleg volt nem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 21:03
 1/6 sl!therin ***** válasza:
100%
Nem volt meleg. Az a legenda járja, hogy aszexuális volt.
2015. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem volt meleg
2015. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer volt házas és még én is fel tudok sorolni hármat a barátnői közül.Az egyikőjük az a saját korának egyik legszebb színésznője volt.És láttam intejúkat vele amiben elmondja hogy gyönyörűnek tartotta többek közt Elisabeth Taylort,Diana Rosst,Naomi Cambellt stb.

Miből vetted hogy meleg lett volna?Ha egy újságban olvastad akkor mondok valamit.Semmit ne higgy el amit ott olvasol róla mert elképesztő nagy baromságokat hordtak róla össze természetesen 100%an alaptalanul.

2016. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megválaszoltad a saját kérdésed :D Nem volt az.
2016. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Heteró volt!
2017. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem volt meleg, kétszer volt házas, és még gyerekei is születtek.
2017. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!