Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most a Berki Krisztián és a...

Kinderkebaby2 kérdése:

Most a Berki Krisztián és a Cintia együtt vannak? vagy a pamelával ki békült már?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 17:33
1 2
 11/19 anonim válasza:
Van ez a berki krisztián(direkt írom kicsivel mert szerintem inkább robot olyan bunkó)aki 50 millió ért vesz órát hogy mennyen a kocsilyához meg van a sportoló Berki Krisztián aki inkább biciglivel jár mindenhová
2015. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

# 10

Szerintem meg az szégyellje, aki ilyeneket néz és eltartja ezeket a semmirekellőket.

2015. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#11 mert az olimpikonnak nincsen stílusa.

Ez,hogy ennyiért vesz órát jól tette megdolgozott ő érte,nem érdekel,hogy mos jön a Fradi sztori el se kezdjétek :)


Jól teszi élvezi nagykanállal az életet döglenek érte a nők,sajnos itt sokan irigykednek rá,mert nekik egy nő se jut neki meg naponta 2-3.

2015. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nőként nekem ez az ocsmány képű alak ingyen se kellene.
2015. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A Berki Krisztiánt én se nagyon szeretem xĐ :D
2015. máj. 22. 16:45
 16/19 A kérdező kommentje:

Had vegye meg ő dolga!!Féltékenyek vagytok rá? van mire ;)

Akinek nem tetszik az ballagjon el..

nem kell itt kommentelnetek naa pááá

Azokat kérdeztem akik szeretik őket és tudják...

Lehet itt azt mondod hogy utálod stb.. de lehet szereted,vagy féltékenyek vagytok rá,de meg látnád az utcán rohannátok oda aláírásért és képért na úgy hogy ennyit erről... ha nem szeretne dolgozni akkor ne dolgozzon /amúgy meg dolgozik/ úgy hogy ennyi!! álljatok le most már de ha meg látnád az utcán oda futnál hozzá,,az én kérdésemtől mennyetek el. el tévesztettétek a ház számot xĐ, ők meg tehetik gazdagok..őőhm kitudja azért vagytok féltékenyek rá?? mert /gazdagok/ lool gyönyörű szépek <3 :* na páááá :D

2015. máj. 22. 16:51
 17/19 anonim ***** válasza:
MIFÉLE pénzből gazdagok?! MIFÉLE teljesítmény miatt lettek azok? Herevasalás? Zsejke tisztáb tétele? Az igazi nagy eredmények, a nagy teljesítmény, ha nem a FUTBALL a forrása, SOHA nem ér milliókat, pláne nem milliárdokat.
2015. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
élvezz bele berki segglyukába
2015. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fridinek bevallotta, hogy reklámként él, vagyis neki és Pamelának, Zsejkének azért fizetnek, hogy lobbizzon, járjon vidékre és tartson előadásokat. Hogy MIRŐL (hogyan kell ingyenélni?) arra nagyon kiváncsi lennék.
2015. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!