Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha írok egy híresség autogramm...

Ha írok egy híresség autogramm címére mennyire biztos, hogy kapok is aláírást?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék egy Bosszúállók-os pólót, amit aláirattatnék azzal a pár színésszel. Viszont ha egy póló elkeveredne, és nem kapnám vissza, azt azért sajnálnám, mert azért pénz az a felső. Szerintetek mennyi az esélye hogy tényleg vissza is kapom, ha elküldöm nekik? (egyesével persze)

2015. máj. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh hát.. én nem mernék kockáztatni. Tényleg elkeveredhet, meg ugye ha valaki csak simán papírra kér autogrammot, annak is egy előre aláírtat küldenek. Szóval a csomagod sem közvetlen a hírességekhez menne, hanem egy központi helyre, ott meg csak előre aláírt papírok vannak. De amúgy tök jó ajándék ötlet, kár érte :-// Ha mondjuk több pólód lenne azt mondanám, próbáld meg, de ha csak egy van, akkor szerintem inkább ne.
2015. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ettol félek, hogy mivel nem a szinesz irja alá nem hiszem hogy zavrgatni fogjak az én polommal..még nem vettem amugy meg, de azert sajnalnek arra kolteni, hogy esetleg ne kapjam vissza. Vasember lenne a leglenyegesebb, dehát, még tőle se biztos hogy visszajonne :/
2015. máj. 12. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy talán nagyobb esély van rá, ha mondjuk akkor csak Robertnek küldöd el, de még így se biztos :-// Ha mindenkinek külön külön, szerintem azt úgy nem lehet megcsinálni.
2015. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pólóra rányomják a papírról az aláírást is akár.

Kérj papíron, majd nyomasd rá a pólóra.

2015. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!