Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Fergie-ről,...

Mi a véleményed Fergie-ről, jól énekel, szép nő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fergie-re gondolsz?

Mert ha igen, akkor szerintem sz@r hangja van, de a zenéi jók. Van amikor szép, van amikor nem. Kár, hogy a sok plasztikai műtéttől meg botoxtól nagyon idősnek tűnik. Az arca el"öregesedett". A teste viszont bomba.

2010. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ùgy èrted Fergie??

nem rossz az ùj 2010-es "we are the world"-ben egèsz jòl ènekel...keress rà youtube-on


www.youtube.com


"we are the world 2010"

2010. febr. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szar a hangja. Például a Meet Me Halfway c. számot azért nem tudta volna mindenki felénekelni. Az már más kérdés, hogy undorítóan szar zenék elkészítésében vesz részt. Ez nem egy olyan műfaj, amiben kibontakozhat a tehetség.
2010. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kinézetre meg passzolnám.
2010. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valóban igen öregnek tűnik, ahogyan mondjátok!

Köszi a válaszokat eddig. -)

2010. febr. 26. 21:06
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem szép és a számai is tetszenek :)
2010. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem a zenéjei nagy része tök jó:) jó hangja van:) viszont a kinézete attól is számít milyen rucikba öltöztetik...ha jól van felöltözve jól is néz ki:)
2010. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy jó hangja van, hanem inkább azt, hogy különleges hangja van. :) És változatos személyiség. Szerintem nem egy szépség, de nekem pl. esélyem sem lenne nála, mert én férfi vagyok ő meg csaj... és hát Fergie leszbi. Nem baj. Maradjon meg úgy, mint a Black Eyed Peas énekesnője, úgy a legjobb. Ne celebkedjen. :)
2010. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nagyon szeretem Fergiet

egyéni stílusa van, és sztem barna hajjal sokkal szebb mint szőkén :)

mondjuk nekem az új albumuk stílusa annyira nem jön be

2010. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

úristen ti nagyon félre vagytok informálva "Fergie-re gondolsz?

Mert ha igen, akkor szerintem sz@r hangja van, de a zenéi jók." hogy lhet valakinek szar a hangja de a zenéje jó?-,-

1. nem volt plasztikai műtéte

2. nem leszbi van férje

3.sztem egyáltalán nem néz ki öregnek más örülne ha így nézne ki ti meg itt fikázzátok-,-"

2010. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!