Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsón és Szirmain kívül még...

Dancsón és Szirmain kívül még milyen ismert, színvonalas youtube vloggerek vannak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Pewdiepie .. ha nem magyarra gondoltál.


Van amúgy valami disznó is, talán pempinek hívják, nekem nem jön be, ahogy idétlenül játssza az agyát a semmire...

2015. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarokra gondoltam, ezt nem tettem hozzá!
2015. máj. 31. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy proli vagy én is csak Pudding hájt tudom ajánlani de mivel dancsó és szirmai is fulmkritikusok gondolom te is fulmkritikusra gondoltál. Esetleg Vidmant tudom ajánlani UNFIELD-ot még van 51 amkire fel vagyok iratkozva de azoknak a nagy része angol és német
2015. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem teljesen a kérdésre válaszolva, de az én youtube világom: UNFIELD, Dancsó Péter, Szirmai Gergely, Nagy Márton (FanMadeMaker, ő egy 90.000 feliratkozós vloggerszerű, imádom), GoodLike Márton, Maris, luckeY, bTurbo, Szalai Isti, CsChannel (Csomor Balázs, szeretiii <3 ) Kiss Alexandra, .. sokan vannak, ne mások véleménye alapján keress, mert saját magad fogod megtalálni őket. PlayIT-n meg OVS-en találkoztam velük!!! <3 luckeY-val nem, mert ő most NOPLAYIT praxisban volt. Sok sikert a keresgéléshez!

14/L

2015. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 malac007 válasza:
the vr Merilin
2015. jún. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Hogy keressek rá? Nem talál ilyet.
2015. jún. 6. 07:35
 7/8 anonim ***** válasza:
HŐRBI
2015. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Just Vidaman, Retroshock
2015. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!