Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti kit tartotok minden idők...

Ti kit tartotok minden idők legtehetségesebb színészének?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Peter O'Toole
2015. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leonardo DiCaprio
2015. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Susan Sarandon (Meryl Streep nekem néha modoros de kiváló színésznő) Al Pacino. Dicaprio szerintem sokkal inkább körülrajongott mint tehetséges, úgy mint Jolie és Pitt. Magyarok közül én meglepően jónak tartom Vas Zsoltot. Nem az a kellemetlenkedő/ripacs színész mint Gálvölgyi vagy Kern.
2015. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. azért ez elég erős összehasonlítás,nem szokás elsőrangú és másodrangú színészeket összehasonlítani
2015. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meryl Streep.
2015. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shalom73 válasza:
Robert De Niro
2015. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem Michael J. Fox jut eszembe. Nem feltétlenül azért, mert tényleg mindenkit lejátszana a színpadról, de az valami, ha egy súlyos betegséget legyőzve próbál valaki mimikát formálni, vagy remegéses rohamokkal játszik lebénult tolókocsist.


Leo szerintem tehetségesebb, mint Brad Pitt, bár ő se rossz.


Én szeretem Matthew Rhyst, aki egy walesi színész, nem annyira ismert. Minden idők legjobbjának nem nevezem, de gondoltam, megemlítem a nevét. )


Egyébkét ez bonyolult. Mert például nekem a jó színészhez hozzátartozik, hogy gagyi filmben nem játszik. És így a színészek fele kiesik.

2015. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ez sok mindentől függ milyen kategoriában játszanak stb

pl vigjátékban adam sandler

akcioban már nehezebb a kérdés mert ott nagyon sok jó szénisz volt régen sylvester stallone, arnold, jason statham, jackie chan

drámában meg igen leonardo dicaprio

2018. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!