Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Jackson gyerekek...

Szerintetek a Jackson gyerekek közül melyikük vérszerint Michael gyereke, és ki az anyjuk?

Figyelt kérdés

Első sorban: komoly válaszokat várok és semmi gyűlölködést!


Szerintem a legkisebb, Blanket, hasonlít Michaelre és ő elvileg egy béranyától született.

Prince pedig ugyanúgy vitiligós mint Michael, szóval...

Parisben nem vagyok biztos.

Ti mit gondoltok?



2015. jún. 23. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem MJt és nem akarom kigúnyolni de azt olvastam hogy egyik gyerek sem az övé. Azt nem tudom hogy a könyv kit irt apjukként de elvileg jòban volt MJvel.


Az igaz hogy Blanket (tényleg megvàltoztatta a nevét????? ) nagyon hasonlít rà. Ha tippelnem kéne ö tuti MJ gyereke. :))

2015. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Prince és Paris anyja Debbie Rowe (aki egybe ugye Michael második felesége), Blanket anyja pedig nem lett nyilvánosságra hozva... Én nem kételkedem abban sem, hogy Michael lenne az apjuk. Szóval szerintem mindhárom gyerek az övé, és ha megfigyeljük, mindegyik gyerek hasonlít rá valamiben...
2015. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Debbie Rowe Prince és Paris anyja, Blanketnek valami fekete nő ahogy olvastam neten
2015. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Michael vérszerinti gyereke Omer Bhatti. Legalábiss azt mondt Omer,de csak már Michael halála után valotta be hogy ő a fia. Mike Apja Joe Jackson is elmondta egy interjúban hogy igen ő Michael fia. Szerintem egy kicsit hasonlít Michaelre leginkább a szeme ugyanolyan szép nagy barna szemei vannak. A tánctehetségét is tőle örökölte. Anyukájának most hírtelen nem jut eszembe a neve.
2015. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Prince nekem gyanús volt mindig, de miért mondta volna Jackson, hogy az ő gyereke, ha nem az? Nem lett volna értelme örökbefogadni egy gyereket, miközben sajátja is lehet.

Paris eléggé hasonlít egyes képeken Jackson nővérére, LaToyára, szóval elhiszem.

Blanket kiköpött apja, le se lehet tagadni, ő a kedvencem :) <3

Az első kettőnek Debbie Rowe az anyja, mint már írták. A kicsiét nem tudni, lehet, hogy anonim petesejtadományozás volt és a nő nem is tudja, hogy van egy közös gyereke Michael Jacksonnal :O

2015. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az Omer Bhatti ügy marhság szerintem
2015. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik az ő gyereke. prince-nek és Paris-nak Debbie Rowe az anyja, Blanket-nek meg egy béranya.
2016. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, nekem viszont csak az fura, hogy ugye elég világos bőrű a gyerekek többsége, és kiskorukban szőke világos barna haja volta két nagyobbiknak és ennek elég kicsi az esélye. Prince is kételkedik, hogy vérszerinti fia, lenne de mindeképp a fia ez nem kétséges, csupán az hogy vérszerinti-e. :)

És azt is olvastam, hogy Michael-nek nem lehetett gyereke legalábbis könnyedén(mesterséges megtermékenyítéssel nagyobb eséllyel igen) a folyamatos gyermekkori verések miatt.

Blanketnek sötétebb a bőre, és a haja is fekete.

2016. jan. 30. 13:24
 9/11 A kérdező kommentje:

Omber Bhatti pedig nagyon hasonlít Michaelre, a szeme, a szája/mosolya.

De mondjuk ez nem feltétlen bizonyíték, hiszen sok embernek van "hasonmása" valahol a világon, legalábbis sokan így tartják. :)

2016. jan. 30. 13:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne lehessen gyereke, konkrétan a heréjét kellett volna ütni, ez már olyan szintű bántalmazás, amit Joe-ból sem néznék ki. Én már nem hiszek egy ilyen pletykának sem, amióta valamelyik bulvárlapnak azonos számban sikerült lehoznia a "Jacksont gyerekkorában kiherélték, hogy magas maradjon a hangja" és a "Jacksonnak törvénytelen gyereke született huszonévesen" cikkeket... Omer Bhatti meg maga is nyilatkozta, hogy kamu a pletyka.
2016. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!