Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Jackson gyerekek...

Szerintetek a Jackson gyerekek közül melyikük vérszerint Michael gyereke, és ki az anyjuk?

Figyelt kérdés

Első sorban: komoly válaszokat várok és semmi gyűlölködést!


Szerintem a legkisebb, Blanket, hasonlít Michaelre és ő elvileg egy béranyától született.

Prince pedig ugyanúgy vitiligós mint Michael, szóval...

Parisben nem vagyok biztos.

Ti mit gondoltok?



2015. jún. 23. 20:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A bántalmazás igaz, Michael maga is többször nyilatkozott róla, hogy mennyire félt testvéreivel együtt, mivel akárhányszor hibáztak, verést kaptak. Azt pedig az egyik ismerőse/barátja-orvosa nyilatkozta, hogy konkrétan ott is ütötte, azzal az "indokkal", hogy nem férfi tehát nincs rá szüksége. De ezt nem kell feltétlen el hinni, én is csak az hiszem el amit konkrétan Michael mondott.


De Michael olyanokat is nyilatkozott, hogy a bátyjai lányokat vittek fel és ráparancsoltak, hogy tegyen úgy mint ha aludna, bármit is hall, mindezt 5-6 éves korában

Az apja hivatásos nőket fogadott, hogy ugye férfivá avassa fiát, amire Michael szintén nem volt hajlandó. Emiatt is haragudott az apja.

Egyébként én bármit elhiszek arról az emberről, valahogy az emberek szemébe nézve már van egy fajta első benyomás, de Joe-ról... semmi jó. Olyan az az ember mint egy maffiozó. o-o

2016. jan. 30. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!