Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki Magyarország legnépszerűbb...

Ki Magyarország legnépszerűbb rappere?

Figyelt kérdés
Szerintem Essemm.

2015. jún. 25. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnépszerűbb még Majka. Facebook likeokban is megközelíti Essemmet, tehát a fiatalok körében is népszerű és még tegyünk hozzá néhány tízezret akik már akkor ismerték és szerették mikor még nem is volt facebook és mostanra már jó eséllyel olyan korban vannak, hogy leszarják a divat likeolgatást, szimplán csak hallgatják a zenéit. Essemmet az idősebb korosztály nem annyira ismeri, Majkát viszont igen. Persze ebben az is közrejátszik, hogy régebb óta tolja meg média szereplő is. Szerintem ha már nem is sokáig, de népszerűbb mint Essemm.
2015. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az fb lájkok alapján Essemm. Az egy dolog, hogy ő a legnépszerűbb, de ez nem azt jelenti, hogy ő a legjobb is.
2015. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ESSEMM! a legnépszerűbb, és a legjobb is ;)
2015. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az aki M.O. legnagyobb csicskája is egyben. :)
2015. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó : Nagyon képbe lehetsz hogy ki is az az ESSEMM.

A 'legnagyobb csicska' még is ott van M.o. legnépszerűbbjei között ;) pedig őt nem látod a tv-ben meg a rádióból se szól óránként.. ;)

2016. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!