Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van egy videós, dancsó péter,...

Van egy videós, dancsó péter, tudom hogy ki az de. Lányok. Ti mit gobdoltok róla? Szép a mosolya, és cuki.

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Én nem kedvelem.Főleg azért nem,mert parodizálta a Csillagainkban a hiba c. filmet. De ettől még más kedvelheti.
2015. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Peti, te vagy az? :D

Lol.

2015. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én meg azért (is) bírom. az a film maga paródia...
2015. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 28. 15:41
 5/16 Ott Karola válasza:

Jó filmkritikus,neki van az univerzum legjobb humora,mosolyogni jobban tud,mint én!

De a két bátyám azt állítja hogy szerelmes vagyok Dancsóba,én mondtam hogy"nem,, vagyok belé.

Nagyon szeretnék vele találkozni,és szeretnék tőle tanulni,de nem leszek videóblogger.


remélem Dancsó Péter tud majd nekem válaszolni az E-mail-embe.

És ha tudnám mikor van a szülinapja,kókuszreszelékből,nyerskrémből,mustármagból és kekszből készült tortát adnék neki,az ajándéka pedik 100 doboz oreo keksz lenne XD

2015. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Kredenc!
2015. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos, jóképű, vicces és emellett nagyon értelmes és okos is :D több ilyen pasit kellene gyártani akit még talán el is érünk :D
2015. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó videós, mi imádjuk a családban. Habár nem egy kigyúrt szexisten, attól még aranyos.. Én főleg a kérdéses és a GYK-s videókat bírom.(Remélem ezt is majd olvassa) HAJRÁÁÁÁ VIDEÓMÁNIA!!!! Te vagy a #1 !!!! Ui.: Azt mondják a suliban, hogy a párkapcsolatban nem egy ász, de mindenesetre az egyik barátom(meleg) totál rá van állva. Úgyhogy nincs még minden veszve!!!
2015. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mehet a munkatáborba...
2015. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon édes,helyes srác, a mosolyáért én is odavagyok, leginkább akkor, amikor elneveti magát, áá. Az meg, hogy okos, az látszik a videóiból is, hogy mennyire tájékozott, teljesen odavagyok érte, nagy álmom, hogy találkozzak vele. Elég sok munka van a videóiban, azokat is nagyooon szeretem (szinte már mindet láttam). Meg őt is.♥ 17/Lovászfiú
2015. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!