Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Ariana...

Mi a véleményetek Ariana Granderól és erről a videóról?


2015. júl. 8. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ariana Grande szerintem nagyon szép, tehetséges énekes. A videót lusta vagyok megnézni.
2015. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érdekel
2015. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blooooow ***** válasza:
el sem hiszem hogy ez ariana kiabranndito
2015. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas :'D
2015. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ariana Grande egy gyönyörű tehetséges lány aki sose csinál semmi rosszat. Amikor egy rajongóval elkezd üvöltözni az is azért van mert már a Fa**a kivan a sok "zaklatásból" (nektek is ki lenne egy idő után biztos vagyok benne) a másik meg, hogy mindenkinek lehet rosz napja. A videót én sem tolerálom de látható, hogy ő most a rosz kislány szerepét akarta felvenni új barátja előtt.... ebben biztos vagyok 16/f
2015. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, linkeld már azt a videót, ahol üvöltözik egy rajongóval:)....
2015. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom megnézni a videót mert nem adja be.De az előttem szóló mindent elmondott. Én nagyon szeretem arianat mert iszonyú jó hangja van és gyönyörű és nem akar rosszat tenni,ha nem idegesítik fel nem mond csúnyát.(rohadt szép a mosolya) De nincs tökéletes ember. Mindenkinek vannak rossz pillanatai. A híres embereknek manapság már egyre kevesebb magánéletük van. És vigyázniuk kell arra a kevésre is ami van.

Ezért totál megértem ha ideges vagy ezt meg azt ordibál.

2016. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!