Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy bekövessen Twitteren?

Figyelt kérdés

Szóval van egy világsztár, akit nagyon szeretek, és néha bekövet pár rajongót. De azokat, akik ugye a követői közül elől vannak, akik nem rég követték be őt, viszont én már régen bekövettem, így ha rámegyek arra, hogy ne kövessem, majd újra bekövetem, nem kerülök előbbre. :/

Sajnos elég érthetetlenül sikerült megfogalmaznom, de remélem értitek a kérdésemet. A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jan. 11. 22:36
 1/4 anonim válasza:
jelöld meg pár tweetedben
2015. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kövesd ki aztán kövesd vissza,tegyél fel róla képet és angolul írj hozzá valamit h szereted vagy szíveket vagy ilyesmi és jelöld meg rajta hátha látja.
2015. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezeket még próbálgatom :) Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó válaszoló, a követéses dolgot leírtam a kérdésemben, az azért nem ér semmit:(

2015. febr. 2. 18:58
 4/4 anonim válasza:
100%
az egyik videóba azt mondta hogy ha látja hogy valaki írt neki hogy azt kéri hogy kövesse be akkor megteszi :)
2015. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!