Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paul Walker meghalt?

Paul Walker meghalt?

Figyelt kérdés
A 2015-s Noble awards-on lévő felvételen láttam és hát én nem nagyon követtem , hogy igazából meghalt vagy más volt. Előre is köszönöm a válaszokat !

2015. júl. 17. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Én nem nagyon láttam egy filmben sem, de elhiheted, hogy meghalt. Nem hiszem, hogy egy éppen feltörekvőben lévő színész aki előtt az egész élet, megjátszaná a saját halálát úgy, hogy a színésztársait is becsapja ezzel. A holtest meg eredeti volt amit a roncsokból húztak ki anno.
2015. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben értem. Nem nagyon követtem és hát csak tudni akartam , hogy valóban-e. De nagyon sajnálom szegényt. Nyugodjon békében.
2015. júl. 17. 08:41
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Megpróbált "fast and furious" lenni élőben, de úgy nem ment neki annyira, mint a filmen. RIP.
2015. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért kicsit durva, hogy pont úgy hal meg. Mármint "Halálos iramban" és hát elvileg nagyon gyorsan ment azért van összefüggés a film és a halála között.
2015. júl. 17. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem ő vezetett
2015. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, meghalt, 2013. november 30-án, Kaliforniában.

Egy jótékonysági rendezvénye után egy haverjával, Roger Rodas-szal távoztak. Rodas új autóját próbálták ki, ő vezetett (mármint Rodas).

Balesetet szenvedtek: egy oszlopnak, majd egy fának ütköztek. Az autó kigyulladt, és mindketten meghaltak.


A 7. Halálos iramban film forgatása közben történt ez, a filmet már nélküle kellett befejezni CGI és a testvérei segítségével.

2015. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!