Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A rajongók miért csak azzal...

A rajongók miért csak azzal jönnek hogy azért nem szeretem a kedvencüket mert "féltékeny" vagyok rá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok én senkire féltékeny, nem jön be és kész. A rajongók ezt sosem fogják megérteni?
2015. aug. 1. 23:07
 1/2 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Ha értelmesen érvelsz, előbb-utóbb úgyis nyersz.
2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan, leginkább az éretlen fiatalok közül, nem tudják felfogni és elfogadni se, hogy amiért annyira úgy odavannak, az valakinek tényleg nem tetszik, vagy talál benne hibákat. Egyszerűen könnyebben a kis lelküknek azt hinni, hogy a többiek irigyek az általuk magasztalt emberekre/csapatokra/bandákra/könyvekre, mint szembenézni vele, hogy másnak más tetszik, s hibákat talál bennük.


Ahogy felnőnek, a többség felfogja, hogy ez hülyeség, de utánpótlás mindig lesz.

2015. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!