Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket nem idegesít már...

Titeket nem idegesít már iszonyatosan Dancsó 'Videománia' Peti a Saskabarés humorával és a 12 éves átlagéletkorú rajongótáborával?

Figyelt kérdés

Elkerülném, ha módom lenne rá, de mindig szembe jön velem. Vagy ő, vagy az irritáló gyerekfanjai.


Nem mondom, eleinte nagyon jópofa fikavideókat készített a mai hulladék magyar filmekről (bár korábban Puzsér a rádióműsorában már sokkal jobban lefikkantotta ezeket), de amit most csinál, az sem nem humoros, sem nem kritikus, sem nem felnőtt embernek való. Egyfajta vulgárisabb alternatívája a Disney csatornának.


Jól hallottam, hogy ezzel a hülyeséggel még pénzt is keres a 13 évesekből? Szerintetek ez mennyire etikus? Ezek alapján nem merül fel egy olyan morális kérdés, hogy a youtube-ot korhatárossá kéne tenni?


Érdekelne mindenki véleménye, kivéve a <15 éves kancsórajongóké, de úgyis fel fognak bukkanni, és beírják a ROHADTUL VICCES "nem engedte meg"-kaliberű proliszállóigéket.



2015. aug. 3. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
hallottál már unfieldről?
2015. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem érdekel, sőt idegesít miért foglalkozol vele? Én nem foglalkozom vele. Én régebben szerettem a Videómániát, de már számomra túl közönségessé és hatásvadásszá vált. De ez az én véleményem, nekem nem jön be amit mostanság csinál, de kész pont, nem utálkozom meg semmi ilyen.


Meg a Hét mesterlövésze és a Videómánia közé meg ne vonjunk párhuzamot.


Hogy van-e bajom Dancsó Péterrel? Mégis mi bajom lenne vele. Az ég világon semmi, a régebbi munkáit szeretem, mert kreatívak és szórakoztatóak, a maiakat meg nem nézem mert már mint fentebb említettem számomra már nem az igazi.


De attól még kedves kérdező nem kell valakit utálni, meg kifigurázni a nevét, ami elég prosztó dolog, meg a youtuben mindenki pénzt keres akinek nagy a nézettsége (kivéve Freddy-t). Hát te sem utasítanád el ezt a pénzkereseti lehetőséget, amiért valljuk be olyan nagyon nem is kell dolgoznod.

2015. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
93%

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna...

Hosszú ideig ő volt a kedvenc magyar YouTube-osom. A régi videóit alkalomadtán manapság is megnézem (timelapse-ek, CHXYSW2:)64 sorozat, és a már említett fikavideók). Egymást követték az ütős poénok, amiket nem ismételgetett ezerszer.

Az újabbak tele vannak "KREDENC"-cel, "LONDONBÓL"-lal és társaival, és főleg azzal a felfújható báránnyal. Gyakorlatilag az összes új videója ezekből áll... Sok a "Kérdezz-felelek" videoja

2015. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
90%

*videója, amire igazából a kutya se kíváncsi szerintem a kiskamaszokat leszámítva.

Inkább nézem Bartos csotyvasztásait, az egyedi (Magyarországon biztos) és változatos. :D


(Ez csak az én véleményem a dologról, nem akarok senkit sem megsérteni.

2015. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1: nem.


2: nem érdekel és idegesít, de mint mondtam, NEM TUDOM ELKERÜLNI. ha nem a youtube-on jön szembe a sok irritáló, idegesítő videója, akkor cikket írnak róla. a csapból is ez a csávó folyik, gyakorlatilag egy új kiszel tündéről van szó, csak sajnos itt egy alapjáraton - feltételezhetően - értelmes gyerekből lett médiag*ci.


"De attól még kedves kérdező nem kell valakit utálni, meg kifigurázni a nevét, ami elég prosztó dolog"

utálni cseppet sem utálom, engem a "munkássága" idegesít, azon belül is az, hogy mindenhonnan ez jön.

állandóan olyan véleményekkel találkozom, mintha ez olyan rettentően egyedi, világmegváltó dolog lenne. egyrészt egyáltalán nem eredeti (lásd Nostalgia Critic és társai), másrészt mitől lett jobb ettől az egésztől a világ?


a nevét kifigurázom... jajj, most nagyon elszégyelltem magam. mintha az általa videócímekben megjelentetett Dancshow és egyéb, Geszti-szintű szóviccelés nem ugyanez lenne.


"a youtuben mindenki pénzt keres akinek nagy a nézettsége (...) te sem utasítanád el ezt a pénzkereseti lehetőséget, amiért valljuk be olyan nagyon nem is kell dolgoznod.""

az a szomorú, hogy ez a sok rossz ripacs 10-12 éves gyerekekből szerez suskát. nekem aztán nincs tehetségem a ripacskodáshoz, nincs időm, energiám hogy youtube-videókat készítsek tinédzsereknek. biztos nincs meg a beszélőkém, sem a szép pofám hozzá. de ha lenne, akkor is előbb lőném fejbe magam, mint azzal a tudattal éljek, hogy kiskamaszokból jön be a havi zsebpénz...

szerintem a mcdonalds egy undorító multi, ami - főleg - a happy meallel édesgeti magához cukrosbácsiként a gyerekeket, hogy kisajtolja belőlük a profitot. DP ugyanezt teszi, annyi különbséggel, hogy az ő közönségét már nem az én pici pónim meg és a tini nindzsa teknősök, hanem a netszemét köti le.


DP az élő példa rá, hogy a hatalom (=népszerűség) hogy rontja meg az értelmes csávókat is.

és van egy felvetésem, amire még nem érkezett reakció: nem merül fel egy olyan morális kérdés, hogy a youtube-ot korhatárossá kéne tenni? ugyanis ma már a YT nem szól másról, mint tíz éves fanok és tíz éves haterek játszóteréről.


DP szerintem csak azért tart ott, ahol, mert self-made. mindenki azt látja, hogy ő maga hozta létre a karakterét, de ettől most le kéne borulni és imádni? nem tök mindegy, hogy a csúnyagonoszrossz médiából jön a Saskabaré, vagy valaki otthon sufnituning összerakja? szerintem ugyanúgy tré.

2015. aug. 3. 22:06
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én nem utálom őt, de az biztos, hogy a nézettség megváltoztatta.
2015. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én örülnék, ha ismét lennének olyan igazi, rendes filmkritikái. :(
2015. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Vannak jó poénjai, ez tény, de a filmkritikáit még önmaga sem veszi komolyan. A régebbi videói nagyon jók, de az ideiek selejtesek.
2015. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 illmatah válasza:
68%
Nos, tény, hogy régebben Tényleg megérdemelte a nézettséget, és ha nem "vakította volna el" a híresség, már ő is észrevette volna, hogy a poénjai egyre laposabbak. Na igen, a problémádra pedig: Nem írom le, de ez a vide tökéletesen tükrözi érzéseim: https://www.youtube.com/watch?v=UyYx7Ncs1sg
2015. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nemcsak ő, minden istenverte gémpléjes is. (Ez nem teljesen igaz, de aki 16 éves létére, lásd Jámes, még mindig a minecraftra veri, attól kisül az agyam.)
2015. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!