Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket nem idegesít már...

Titeket nem idegesít már iszonyatosan Dancsó 'Videománia' Peti a Saskabarés humorával és a 12 éves átlagéletkorú rajongótáborával?

Figyelt kérdés

Elkerülném, ha módom lenne rá, de mindig szembe jön velem. Vagy ő, vagy az irritáló gyerekfanjai.


Nem mondom, eleinte nagyon jópofa fikavideókat készített a mai hulladék magyar filmekről (bár korábban Puzsér a rádióműsorában már sokkal jobban lefikkantotta ezeket), de amit most csinál, az sem nem humoros, sem nem kritikus, sem nem felnőtt embernek való. Egyfajta vulgárisabb alternatívája a Disney csatornának.


Jól hallottam, hogy ezzel a hülyeséggel még pénzt is keres a 13 évesekből? Szerintetek ez mennyire etikus? Ezek alapján nem merül fel egy olyan morális kérdés, hogy a youtube-ot korhatárossá kéne tenni?


Érdekelne mindenki véleménye, kivéve a <15 éves kancsórajongóké, de úgyis fel fognak bukkanni, és beírják a ROHADTUL VICCES "nem engedte meg"-kaliberű proliszállóigéket.



2015. aug. 3. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy minden második kérdés róla szól. Fogalmam sincs, ki ő, de már így is elegem van belőle.
2015. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A csapból folyik, de nem idegesít, mert nem érdekel. Neked ez hogy nem megy?
2015. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azok a videój amikben kérdésekre válazsolgat stb azok tényleg gagyik de a filmkritikái még mindig jók.
2015. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

PewDiePie


Írd be Youtube-ba, ha tudsz angolul, az még rosszabb

2015. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A mostani videóit én sem szeretem, nem is foglalkozom velük. Régen volt az igazi. Abban sajnos tényleg egyet kell értenem, hogy tényleg saskabaré szintre süllyedt. Kár érte, régen tudott ő ezeknél jobbat is.
2018. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!