Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó miért jelentkezett...

Dancsó miért jelentkezett zsűritagnak ki mit tubeon? Miért akarja ennyire elvenni a lehetőséget másoktól, kik nem ennyire híresek, de ugródeszka lehetne számukra? Ennyire fényezni akarja a saját egóját?

Figyelt kérdés
Engem különösen nem érdekel, de másokkal nem fair szerintem, hogy a híressége miatt áll ott, ahol.

#videómánia #kimmittube
2015. aug. 7. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kérdem én, milyen lehetőséget vesz el másoktól? Mondikról is akkor hallottunk először és utoljára, egészen mostanáig, valószínűleg ha a többi versenyzőnek nincs szavazótábora, akkor a kutya sem fogja őket tovább követni a verseny után, mivel nincs olyan tehetségük, amiért megérné...

maximum egy kis pénzt vesz el tőlük Peti, de szerintem ez eddig meg sem fordult a fejében, nem emiatt csinálja, hanem poénból, és aki ezt nem veszi észre, annak hiába magyarázok :D

2015. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

mosolyogva olvasgatom az elméleteiteket, hogy kancsó mekkora parodista és beszólóművész. jajj, tényleg.


arról azért tudjatok, hogy ez az online sasjózsef azért csinálja ezt, mert ezt a gagyi tehetségkutatót a kancsó-féle jobbikosok által megvetett 444 készíti. egyébként maga kancsó is lenyilatkozta, hogy szerinte a 444 a liberális kurucinfó (:DDD). interjút sem volt hajlandó adni nekik, bezzeg a jobbik pártlapnak simán.


egyébként a 444 is azért csinálja ezt az egész sz.rt, hogy kiröhöghessék ezt az egész vlogos, youtube-os tizenéves világot. ha valaki követte a 444 vlogokkal foglalkozó videosorozatát, az tudhatja, hogy ács daniék klasszikus indexes módjára szétröhögték a fejüket ezeken a selejteken.

2015. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

444-en bunkó parasztok dolgoznak, aki pár cikkbe beleolvasott, az tudhatná.


nem politizálok, de ha a Jobbik tényleg utálja őket, akkor remélem, hatalomra kerülnek és betiltják azt a szenny oldalt, ahol a hülyegyerekek azt hiszik, értenek is valamihez


ennél már csak az a jobb, ha Velvetet vagy Blikk.hu-t olvasol... pfff... 444 egy vicc, mikor Dancsó jelentkezett, csináltak egy videó, hogy óó, Dancsó a Góliát, az internet népe a Dávid, és Dancsó hogy kitolt az internet népével. Mit képzelnek magukról? Dancsót az internet népe szavazta meg, és semmit sem érne nélküle a hülye kis versenyük.


nem értem Dancsót, miért alacsonyodik le ezekhez. Hajrá Góliát.

2015. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
jól van, valljuk be, kancsó a te sas jóskád :)
2015. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sas József, Gálvölgyi János... a nevüket mindenki ismeri, és gerenciókat szórakoztattak, mikor még nem volt ennyire nagy igényű a közönség, és nem voltak internetes kommenthuszárok, akiknek semmi sem jó


nem mondom, hogy hú, de jó humoristák, mert nem azok, de valamiért mégis az egész ország ismeri a nevüket, valamiért felkapták őket, és volt nézettségük. A számok magukért beszélnek, ahogy Dancsónál is. Egyébként a mai Showder klubbosok sem jobbak egy fokkal sem náluk.


ahogy változnak az igények, Sas és Gálvölgyi is feledésbe merülnek, de örülök, hogy vannak olyanok, mint te, akik emlékeznek rájuk.


és ha Dancsó Péter befutna egy olyan életpályát, mint Sas, akkor leborulhatnál előtte egyébként, bár szerintem nem fog, mert még nem elég mainstream

2015. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

igen, sas meg gálvölgyi GERENCIÓKAT szórakoztattak, ezt tökéletesen megfogalmaztad :D

meg persze, akkor még nem volt nagy igényű a közönség :D mert most az, mikor ugrabugrálva ripacskodó kancsókra meg pewdiepie-okra van igény. aztarohadt.

"Egyébként a mai Showder klubbosok sem jobbak egy fokkal sem náluk."

miért, ki mondta, hogy a rohadtul jópofiskodó rádiókabaré színvonalú tróger klub egy fikarcnyival is jobb lenne??


mondom én, hogy kancsó a te sas jóskád :)

2015. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
igen, igen, köss bele az egyetlen elírásba *taps-taps*
2015. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tévedsz. egyéb ostobaságaidba is belekötöttem. és továbbra se felejts el bőszen lepontozgatni, a te vezíred, kancsó pötyike ezt kívánja!
2015. aug. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Úgy is az nyer, aki a legnépszerűbb: ha DP nem indul, és Pinky nyer, az ugyanolyan, mint ha Dancsó nyerne (mivel ő Herby, egy másik népszerű YT-s párja, és szintén több ezer feliratkozóval rendelkező videós). Ezeken a típusú pályázatokon, mindig a legtöbb feliratkozóval rendelkező YT-os fog nyerni, így céltalan és értelmetlen a köpködés, bárkire is.


Egyébként meg szívesebben látnék a zsűriben több olyan személyt, akik YT-n videóznak, minél magasabb a nézettségük, és minél magasabb feliratkozószámmal rendelkeznek, mert ez a mércéje annak, hogy mennyire csinálják jól, amit csinálnak. Hogy kinek milyen videósok tetszenek/ nem tetszenek, az tárgytalan. Akik népszerűek, legalább elértek valamit abban a közösségben, ahonnan új tehetségeket készülnek kiemelni - ergo, értenek ahhoz, amiről beszélnek, és joggal kritizálnak más videósokat. Inkább YT-sok pampogjanak a többi YT-osról, mint protekció és erekció árán odaültetett noname emberek...

2015. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!