Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elvis Presley, Michael Jackson...

Elvis Presley, Michael Jackson és 2Pac még élnek?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam valahol, hogy ez a 3 személy csak megrendezte a halálát....... mennyi a valószínűsége? Ha élnek akkor Elvis 80, Michael 57 és 2Pac 44 éves (lenne)....

2015. aug. 12. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
2Pacról sokan gondolják ezt, mert csomó dalában megnevezte a halála időpontját. De ha élnek, akkor hol? Azért nem Budapest Tv-s sztárok voltak, hogy az világ másik felén ne ismerjén ne ismerjék meg őket. A bujkálásnak meg semmi értelme.
2015. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A Man in black-ben is megmondták higy Elvis nem halt meg csak hazament.
2015. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elhinni. Elvis rengeteget drogozott és ezzel az érvvel bármelyik híres politikus, zenész meg élhetne.. szerintem 100% ,hogy nem élnek.
2015. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jackas55 válasza:
100%

Szerintem élnek,Michaelről is több olyan felvétel van hogy él mint halott..,egy temetésen nevetni,unottan rágózni nem lehetne.nem?Márpedig ez volt a temetésén nézzéttek vissza :)

Úgy hallottam hogy Aitutakin él,vagyis reméljük hogy igazak a hírek és nyugodtan éli az életét :)

2015. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!