Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Michael Jackson él?

Jackas55 kérdése:

Szerintetek Michael Jackson él?


2015. szept. 8. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem unatkozol?
2015. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszives normális válaszokat adjatok!
2015. szept. 9. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom Michaelt egy nagyon nagy példaképem és ezen én is nagyon sokat szoktam gondolkozni hogy vajon tényleg él e még,mert hát elég sok dolog van ami arra kényszerithette volna hogy eljátsza a halálát. És szerintem teljesen érthető is lenne ha ezt így oldotta volna meg,hogy végre hadják békén. Szerintem már teljesen belefáradt mindenbe hogy annyian bántották. Mert hisz melyik ember lelke bírná el azt a sok rosszat amit ő kapott. De az is bennem van hogy mikor nézek interjút a szüleitől vagy épp a testvéreitől tényleg őszintén beszélnek róla a halálával kapcsolatban is és nem hiszem hogy megjátszásbol csinálnák. Attol tartok ez is csak egy hülye pletyka mint a többi is mint pl az hogy "kifehérítette magát" Én szeretném azt hinni hogy él,de szerintem mint már mondtam ez csak egy pletyka annak idején Elvis Presley-ről is azt állították hogy él. De ha tegyük fel Mike mégis élne mi azt valószínűleg soha nem fogjuk megtudni.

Mind1 mert most akár hol is van Michael biztos vagyok benne hogy már végre boldog és senki nem bántja.

Végre azt kapja amit mindig is érdemelt.❤

Szívembe örökre megmarad.

2015. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Énis imádom <3

De azért inkább legyen az hogy nem tuduk róla és boldogan él!<333 :'(

2015. szept. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!