Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valahogyan meg lehet szerezni...

Valahogyan meg lehet szerezni híres emberek valódi e-mail címét (esetleg lakcímét, de inkább e-mailre vagyok kíváncsi)?

Figyelt kérdés
Nem olyan címre gondolok, amire naponta több ezer levelet kapnak, valami privátabbra, de ha nincs más, az előző is jó.

2015. szept. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a kapcsolataid, akkor igen. Illetve attól is függ mennyire híres. Viszont ezt zaklatásnak veszik :)
2015. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok én házhoz menni, vagy ilyesmi.. Csak szeretnék írni. Nem szokásos rajongói levelet, inkább filozófiai dologról lenne szó.
2015. szept. 19. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet "megszerezni".

Ha az ismerőse vagy, akkor nyilván megadja, mint ahogy ez barátok között szokás.

Ha nem vagy az, akkor nem fogod megtudni, mert a barátai nem árulják el (ezért barátok).


Amúgy sem értem, miért akarna egy ismeretlen emberrel filozofálgatni bárki is...

2015. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért nem érted? Miért ne lehetne bárkivel "filozofálgatni"? ennek a témának semmi köze az ismeretséghez
2015. szept. 21. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, kiről van szó. Tényleg, kiről van szó?
2015. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismertségtől eltekintve: szerintem senki sem akar idegennel cseverészni...
2015. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!