Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Véleményetek szerint hosszú...

Véleményetek szerint hosszú távon együtt marad Shakira és Gerard Pique?

Figyelt kérdés
Az "sztár" párok közül nekem az egyik leginkább szimpatikus Shakira és Gerard Pique kapcsolata - az előbbi az egyik legjobb hangú énekes, emberileg is szimpatikus, az utóbbi rokonszenves és intelligensnek tűnő labdarúgó. Amikor összejöttek, a köztük lévő 10 év korkülönbség miatt, ahol a nő az idősebb, nem sok jövőt gondoltam a viszonyuknak. Most már két gyermekük is van, bár nem házasok. Nagyon drukkolok nekik, láthatóan jól is érzik magukat egymással. Szerintetek - bár erre nyilván nem lehet választ adni - mennyire van meg az esélye annak, hogy évek múlva, amikor talán a korkülönbség jobban kijöhet, ha a nő az idősebb, akkor is együtt maradnak?

2015. okt. 2. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"rokonszenves és intelligensnek tűnő labdarúgó"


Ezen jót nevettem. :D


[link]

2015. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem húzd ki a falból a laptopod, kapcsold ki a telefonod, égetsd el az összes szennylapot amire valaha pénzt adtál, és kezdj el élni. Foglalkozz azzal, hogy te kivel tudnál együtt lenni életed végéig.
2015. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!