Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jön Mo-ra a One...

Szerintetek jön Mo-ra a One Direction a közeljövőben? Akik nem szeretik őket kérem kíméljenek.

Figyelt kérdés
A közeljövő alatt olyan egy két évet értek. Nagyon szeretnék menni egy koncertjükre. Ha tudtok valamit kérlek írjatok vagy privátban vagy csak hozzászólásban. Minden Directionernek küldöm <3. (bocs ha rossz a helyesírás)

2015. okt. 10. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
Az állam nem szokott koncerteket rendezni főleg nem egy aktuális homár tinibandának. Ahhoz egy promoter kell csak itthon nincs ilyen kaliberű. Az más kérdés hogy helyszín sem lenne.
2015. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért hiszitek azt, hogy az állam fizeti ki a világhírű együttesek gázsiját? :D
2015. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Annyira buta itt mindenki. :DDD
2015. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Magyarország pénzügyi helyzete miatt, szerintem nem valószínű... De ha az összes magyar Directioner összefog, és megmutatjuk nekik, hogy érdemes ide eljönni, talán van esély. Bár szerintem elsősorban nem a fiúknak kell megmutatni, hogy megérdemlünk egy koncertet, mert nekik nem sok beleszólásuk van abba, hogy hova mennek. A menedzsereket kell meggyőzni. :)
2015. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ha az összes directioner ad nekem 1000 Ft-ot fejenként, megszervezem...:D
2015. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

2016-ban szüneten lesznek, szóval biztos nem. De reménykedjünk, hogy utána igen.:)

Ja, és az előttem válaszolóknak mondanám, hogy nem fognak feloszlani, épp most hosszabbították meg a szerződésüket 2021-ig.

2016. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
I don't know. Szerintem... hát igen volt róla szó, hogy a világturnén (mert állítólag lesz az is:D) jönnek, de... hát... nemtom...
2016. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sirok... Mi az h tamogatas. Nem.mimdenkibnek van penze es lehetosege elmenni komcertre elmenni csak ugy megjegyeznem.... Ujjabb baromsag. Jolvan.... Es nemakarok hazudni de hallotam egy olyan pletyit h a szunet utani turnen Talan jonnek talan es ez Nem egyaltalan nem biztos. De ha osszefogunk alk igen hiszem franciaba is azert mentek el mert a vilagtrend volt a zeitter h gotofrance vagy mi. So hajraaa
2016. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nalátod, ha nem mindenkinek van pénze elmenni, minek jönnének? tudod te, mennyibe kerül az arénát kibérelni személyzettel, mindennel együtt? :D 20-30ezres jegyek kellenenének, mint úgy általában...most ahhoz képest mennyibe van az, hogy mondjuk bécsbe utazz? oda-vissza 8-10ezer Ft. akinek ez sok pénz, annak a 20-30ezres jegy is sok pénz lesz...
2016. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni akarok, de ez akkor is csak egy. Az hogy nem szereted (nem feltetelezem, de nekem ugy jon le) az nem azt jelenti hogy. Nem. Meg tudnek par okot felsorolni. Nem engedik el a szulei. Messze lenne. Amugy is tengeteg fan van magyarorszagon. Csak mondom. Es bem nem vagyok hulye persze h tudom -.-
2016. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!