Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jon Bon Jovi miért szidta...

Jon Bon Jovi miért szidta Justin Biebert, ha előtte meg "dicsérte"?

Figyelt kérdés

Jó, nem dicsérte, de megkérdezték, mit gondol és azt mondta hogy a zenélés nem verseny meg hogy más műfaj, és hogy tehetséges. Most nem tudom hol volt, ismerős linkelte. Larry King vagy valami ilyen volt aki készítette a riportot. De utána linkelt olyat is, ahol egy koncerten valamit mond, nem értettem pontosan hogy ez nem Justin Bieber, nem értettem, de szidta a zeneipart vagy ilyesmi. (Ismerősöm szerint.)

Most akkor nem tudja eldönteni, mit akar? Miért jó a nagy sztároknak, hogy szidják őt? Jó az igaz, hogy a kérdésre válaszolt, de nem tudja akkor most eldönteni, hogy mit gondol?


2015. okt. 16. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor most lényegében nem is tudod, hogy szidta-e vagy sem? Te aztán tisztában vagy a dolgokkal, ember! :D


Justin Bieber lehet, hogy beszólt mindazoknak a tegnapi Billboard Music Awardson, akik nem tisztelik a zenei munkásságát, de Jon Bon Jovival még nem számolt. A nyolcvanas évek egyik legnagyobb rocksztárja s**gfejnek nevezte őt, mivel előfordult, hogy több órás késéssel érkezett meg a koncertjeire.


"Az 51 éves énekes szerint Bieber a rajongóival packázik, könnyen lehet, hogyha így folytatja, ellöki magától őket.


„Minden generációból voltak srácok, akik ezt csinálták, ez nem új. Kockáztatják, hogy kivívják a fanok tiszteletlenségét, akik keményen megdolgoztak a jegyek áráért. [...] Tedd meg egyszer, megbocsátanak. Tedd meg épp elégszer, szégyen rád! Klisé lesz, és ez nagyon nem jó. S**gfej vagy, kib*szottul dolgoznod kéne!”"


Forrás: [link]

2015. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah, és még hozzátenném, hogy teljesen egyetértek Jonnal.
2015. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem ezt kérdeztem, én egy koncertvideóról beszéltem, de erről is hallottam. Nem én vagyok tájékozatlan, ő nem tudja, mikor mit beszél.
2015. okt. 17. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:

De valszeg ő jobban tudja, mit beszél, mint te, aki a világ másik felén lakik, és valakitől hallott valamit, aki állítólag olvasott valamit, aminek az írói is tájékozódtak valahonnan. Ez abszurd. Ne hidd azt, hogy te most telnesen tisztában vagy azzal, hogy Jon Bon Jovi össze vissza beszél.

Sőt, inkább te vagy az, aki össze vissza beszél, és fingod sincs az egészről. Ez után a mondatod után ez egyértelmű: "De utána linkelt olyat is, ahol egy koncerten valamit mond, nem értettem pontosan, hogy ez nem Justin Bieber, nem értettem, de szidta a zeneipart, vagy ilyesmi."


Először. Ha szidta a zeneipart, azt jól tette.


Másodszor. A te elmondásod szerint meg sem említette Biebert.


Harmadszor. Azzal hogy állítólag azt mondta egyszer Bieberre, hogy tehetséges nem mond önmagának ellent, ha máshor mondjuk egy p***fejnek nevezi. A kettő nem üti egymást.


Egyébként a tehetségeset nem hiszem, hogy komolyan gondolta (legalábbis remélem), csak udvarias akart lenni.

2015. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* teljesen
2015. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az egy videóban volt, ahol mondta, hogy egész tehetséges. A másikat azért nem értettem, mert koncerten volt, és zaj volt. Könnyű leszólni.


"Másodszor. A te elmondásod szerint meg sem említette Biebert. " - ilyet nem mondtam, és még én beszélek összevissza

2015. okt. 18. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

A mondatod tök helytelen volt, mindenféle központozás nélkül. Csak próbáltam valamit kibogarászni belőle. Ezek szerint nem azt akartad mondani, amit le sikerült írnod?


"Egy koncerten valamit mond, nem értettem pontosan hogy ez nem Justin Bieber"


Mi az, hogy "nem értettem pontosan hogy ez nem bieber" Magyarázd már el! Azt nem értetted, hogy kiről beszél, vagy mi?


Egyébként meg még mindig nem hallottam azt a bizonyos bíbercsesztetést, amiről beszélsz...


Eddig csak annyit nyögtél ki konkrétan, hogy "mondott valamit".

2015. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy koncerten állt és ő maga mondta, hogy "ez itt nem Justin Bieber, hanem .... " -ezt nem értettem. És a közönség fujjolt.
2015. okt. 19. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Billie Joe Armstrong mondott olyat, hogy "nem vagyok egy kib*szott justin bieber".


Amúgy meg gondolkozzunk egy kicsit...

Bon Jovi koncertre nem bíber rajongók mennek, akkor vajon miért fújoltak? Ha leszólta volna, akkor csak tapsoltak volna. Ezért nyilván valami jót mondott róla, ezért nem tetszett a közönségnek...


Viccet félretéve.

Nem hinném, hogy Bon Jovi össze vissza beszélne, annál több esze van. Csak félre/alul vagyunk informálva.

2015. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mármint a fujjolást Justin nevére csinálták. Nem magára a mondatra.
2015. okt. 19. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!