Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Tabáni Istvánnak...

Szerintetek Tabáni Istvánnak hány oktáv a hangterjedelme?

Figyelt kérdés
+1: ő akkor most bariton vagy tenor?
2010. márc. 17. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

34 oktáv

és soprano

2010. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 issti ***** válasza:
Bariton, és 2 oktáv. A fejhangot csak akkor számíthatjuk be, ha tud is énekelni élvezhető hangon abban a fekvésben. Nem kell bedőlni a 4 oktávos dumáknak. Nagyon kevés énekes tud akár 3 oktávon is értékelhetőt produkálni, de nem is ez számít, hanem hogy örömet okoz az éneke, vagy nem.
2010. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak 2? Szerintem azért valamivel több, bár nekem eléggé botfülem van. De ez még fejleszthető nem? Végülis soha nem járt énektanárhoz, és sztem ha valakinek képzés nélkül ilyen hangok jönnek ki a torkán abban több is lehet csak ki kell hozni belőle. Meg a hallása is elég jó.
2010. márc. 20. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre:)
2010. márc. 31. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Freddie Mercuryhoz hasonlítják, akkor 4 oktávnak kéne lennie, de szerintem úgy 3 oktáv körül lehet. Ez már nem rossz, tehát baritonként és tenorként is megállná a helyét. (Amúgy olyan is van, hogy tenorbariton...:D Tényleg.)
2010. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!