Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kovács Ákos szerintetek is...

Kovács Ákos szerintetek is egy nagy seg*fej?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. dec. 15. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

miert lenne az?


A velemeny szabad.

2015. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%

Nő vagyok, de nem értem ezt a nagy felháborodást. Neki ez a véleménye...kész. Mit kell vele foglalkozni? Amúgy csak annyi, hogy mégis kinek a dolga lenne a szülés? A férfiaké?...


Én igazából jókat szórakozok ezeken a meme-ken :)


[link]

2015. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy miért érzem azt, hogy a Szex és New Yorkon és hasonló amerikai szennyen felnőtt generációt háborítja ez fel a legjobban?
2015. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
33%
igen, szerintem is egy nagy se00fej egy rohadt blahó. remélem megcsappan a lemezeladása híradóba is volt
2015. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

teljesen semleges vagyok Akos es a politika irant.


viszont ami lufit csinaltak ebbol azt egyaltalan nem ertem (persze a lenyeg nyilvan a fidesz lejaratasa ami szinten nem izgat)....Akosnak.teljesen igaza van, sőt ha nem forgatnatok ki a szavait pont azt mondja, hogy az hogy egy no szul otthon van a gyerekkel legalabb abbyira ertekes mint egy ferfi napi 8-10 ora munkaja es ez maga az emancipacio: elismerni a not is legalabb annyira mint a ferfit. Igy egyaltalan nem ertem azt aki ezen felhaborodik. Akos egy hagyomanyos csalad modellt kovet, es ebben en egyet is ertek vele.

ha valaki nem szul hanem helyette talicskaval hazatolja a penzt az ezen nyilvan megsertodik. o dolga.

de attol még miert ne ismerhetnenk el azt aki gyermeket vallal.

aki.meg nem teheti meg hogy gyereket vallaljon plane nem ertem miert can felhaborodva, amikor pont azt mondta az enekeses is hogy ha keveset keres a no ne remegjen mert nem is az a dolga hogy milliokat keressen.....a ferfiak inkabb haborodhatnanak fel szerintem ezen....dehogy a nok mit haborognak azt nem ertem.


28/n, egy gyermek edesanyja

2015. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Inkább az interjút kéne megnézni, nem libsi cikkeket olvasni, ahol kiemelnek egy-két mondatot a szövegkörnyezetből. Amúgy ha minden nő "emancipált" és csak a karrier érdekelné, már kihalt volna az emberiség. Miért baj az, ha megvannak a férfi-női szerepek? Nyilván nem úgy és nem olyan formában, mint régen, de akkor is. Amíg egy nő elvárja az előreengedést, udvariasságot, hogy a férfi fizessen a randin és amíg nem bírja a fizikai munkát, addig ne játssza már meg az emanicipuncit. Ja, meg akkor is jó a megkülönböztetés, mikor nyugdíj korhatárról van szó, ugye? Hagyjuk már....

Egyébként ha Ákos lenne a férjem, én is szülnék neki 3-4 gyereket... Jóképű, vonzó, sikeres férfi. (Munkavállalástól függetlenül.)

2015. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó vagyok. Lemaradt, hogy 23/L vagyok :)
2015. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább mondanám azt, hogy jó kis politikai prostituált. Nem azzal van itt a gond, hogy szüljenek a nők, mert a legtöbb szívesen megteszi, megtenné, de mi az, hogy nem kell annyit keresniük a nőknek, mint a férfiaknak? Mert ugye egyáltalán nincsenek egyedülálló anyák, fiatal árva nők vagy özvegyek, stb... Mindenképp szorulj rá másra. Kell az utánpótlás, mert elmennek a fiatalok, de ha ilyen falakba ütköznek, akkor csoda, hogy inkább kivándorolnak és ott kezdenek karriert építeni?
2015. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok, én ezt a megnyilvánulást nem úgy értelmezem, mintha azt közölné, hogy védjük és tiszteljük a gyereket vállaló nőket. Ha csak ennyit mondott volna, azzal semmi bajom sem lenne. Hanem ez a faszi úgy gondolkodik (legalábbis nekem ez jött le az egészből), hogy a nőknek nem áll jogukban a választás szabadsága, hogyan és miként éljenek. "Ősztársága" szerint egy nőnek csak a férjhez menés/gyerekszülés lehet az egyedüli és megmásíthatatlan célja, függetlenül attól, van-e hozzá kedve vagy nincs. Aki pedig fel mer lázadni "Isten akarata" ellen, és mégsem szül utódot, az valamiféle bizarr, megvetendő, alacsonyrendű létforma. Na ez volt az, ami engem nagyon kiakasztott.
2015. dec. 16. 07:32
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
nem azt mondta hogy NEM KERESHET ANNYIT hanem hogy ha ne adj isten nem keres annyit az nem katasztrófa és senki nem hibáztathatja ezért h iszen ő elsősorban családanya...csak meg kéne tanulni értelmezni kedves utolsó, nem csak indulatból kiforgatni.
2015. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!