Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kérlek, tudnátok mondani One...

Kérlek, tudnátok mondani One Direction-os dolgokat, tényeket, ilyesmiket? . Az utálók. Kerüljék az oldalt.

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm .
2015. dec. 31. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik oldalt kerüljük?
2015. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kértem ,... hogy írjatok ehhez utálók..már tele van veletek a f***** ... -.- r***** g**** ... -.- TÜNÉS! -.-
2015. dec. 31. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
*Lassan hátrál*
2016. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hátrálj is!! ... mert megyek te f****** g**** idióta barom!! ... -.- elegem van belőletek már!!!!!!!!!!!!!!!! -.- miattatok van minden rossz dolog az 1D-ben!! ... -.- f***** ..g*** parasztok!! -.-k**** k******** g**** utálók! .. NE .. NE MERJÉTEK MÉGEGYSZER CIKIZNI BÁRMILYEN MÓDBAN IS AZ 1D-T ... ! ÉS MINDENKI ELMEHET A BÜDÖS SEGGÉBE.. KIS CSICSKA REDVAGÉPEK!! NEM VAGYUNK RÁTOK KÍVÁNCSIAK.. LEGALÁBB AZ 1d-BEN VAN ANNYI ÉSZ..HOGY NEM FOGLALKOZNAK AZ ILYEN PARASZTOKKAL MINT PL. TE.. JÓL IS TESZIK... TŰNJETEK EL A VILÁGEGYETEMBŐL ... -.- !! -.-" "-.-CIKIZZETEK MINKET ! .. DE HA A(Z) ONE DIRECTION-T BÁNTANI (SÉRTEGETNI ,OLTOGATNI,STB... -.-)MERITEK .. A GÉPEM MÖGÜL TÉPEM KI A NYELVETEK !!!! "-.-"
2016. jan. 2. 14:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt se tudom milyen műfajban játszanak. Mi a franc történt az életedben, hogy így vezeted le?
2016. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nóra b_szdki, má megint nem adtad be a ketamint. XD
2016. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
képzeld el.. semmi sem történt az életemben.. ja de.. ti .. az hogy ti mi a fenének vagytok a világon??!... legalább egy kicsit visszafogottabban utáljátok már a One Direction-t kérlek szépen!! -.- ..és mindenki imádja az 1D-t!! még ti is.. csak nem tudtok róla.. ők igazából.. nagyon jó emberek.. tudom .. hogy hiába írom ezt.. ha úgysem fogjátok fel ... -.- de azért megpróbálom... csak gondoljatok bele.. ők tényleg.. nem értem mi okot adtak arra hogy ti így utáljátok... csak egy kicsit ebbe gondoljatok már bele.. lehet hogy esetleg a Directioner-ek miatt utáljátok őket?! .. nem értem... nem csináltak semmi olyan dolgot .. ami miatt utálnotok kéne őket... -.- én régen ..én is utáltam őket.. de aztán rájöttem arra . hogy milyen jó emberek!! ... csak lehet hogy azért utáljátok őket mert mi cikizünk titeket.. de gondoljatok abba bele hogy nekünk ők .. vagyis nekem ők a legfontosabbak a világon..és azért vagyunk veletek ilyenek mert így b********** ok nélkül az 1D-t... csak egy kicsit gondoljatok már bele kérlek!.. és én legszívesebben az ilyen embert úgy megtépném!! ... de csak azért mert bele sem gondoltok mennyire jó emberek.. és tényleg.. :'( <3 <3 <3 <3 <3 <3 :')
2016. jan. 3. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:

nem is tudom. valaki lát itt egyetlen olyan választ is, hogy mi "útáljuk"? :D én nem látok egyet sem. :D

a 2-es is csak megkérdezte, milyen oldalról akarsz te kitiltani, meg egyébként is milyen jogon :D


másik kirohanádoshoz is leírtam, senkinek nem a zenekarral van baja, csak az ilyen hülye fanatikus nyomorultakkal, mint te vagy :D

2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem kértem a véleményed :D én meg csak leírtam az enyémet :D
2016. jan. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!