Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kérlek, tudnátok mondani One...

Kérlek, tudnátok mondani One Direction-os dolgokat, tényeket, ilyesmiket? . Az utálók. Kerüljék az oldalt.

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm .
2015. dec. 31. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és .. engem pont leszarom ha basztattok.. nyugodtan:DD én csak az 1D-ért harapok :)
2016. jan. 3. 13:59
 12/12 anonim ***** válasza:
HÁT. Az a kérdezőnek 100% -ig IGAZA VAN!!!!! igen, vegyétek komoylan amit mondott, mert nem ember gondolja így. hanem soksok ezter. Engem piszkáljanak, mit bánom én, de aki az 1D leszólja.... megértem az utálókat. nem mindneki szeretheti (vagyis...no comment, nem megyek bele a részletekbem, a kérdező elmondta már......) de az hogy nyilványosan fikázgatjátok, istenem, de gyerekes. Akkor itt van tessék. Teljes szívemből ki nem állhatom Justin biebert nem érdekle mi van vele, szemét alaknak tartom, akármi "jót" tet, UTÁLOM!!!!! és utálni is fogom. De nem emgyek oda, mindne kérdéshez Fb-n twitteren meg a többi iuzén, nem nem megyek oda, és nem fikázom le, mert TUDOM HOGFY EZ MÁSNAK ROSSZUL ESIK!! CSAK AZT NEM ÉRTEM, HA ÉN ENM CSINÁLOMN, AKKOR MÁSOK M IÉRT TESZIK?? NEM VAGYUNK UYGANOLYANOK, DE AZÉRT EZ SZTEM ALAPDOLOG. HA MÉG NEM TUL KEDVESE IS DE VÉLEMÉNY KINYILTÁST IS MÉRTÉKKEL... ennyit akartam volna. köszönöm.,
2016. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!