Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jared Letorol mint emberről...

Jared Letorol mint emberről és egyben férfiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mint ember szerintem nagyon rendes,jó felfogású és ezek mellett nagyon laza. Hihetetlen jól színészkedik és a hangját elég meghallanom rögtön libabőrös leszek.

Mint pasi pedig...szerintem gyönyörű arca van,szakállal nekem még jobban bejön.



2016. jan. 2. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyit mutat magából, az alapján jófej. Szerintem jól is néz ki, bár rendkivűl sokféleképpén nézett már ki, volt rövid, hoszzú haja és punk taraja is... Volt izmos, kigyúrt, vékony 45 kilós (a dallas buyer cluban alakított traszszexuális miatt) és elhízott is (szintén egy szerep miatt). Nekem akkor tetszett mikor kb. úgy nézett ki mint Jézus. Énekesként: szerintem jó hangja van élőben is, valamint jó zenéket készítenek. Viszont néha valamiért nem énekel jól élőben, de szerencsére nem ez a jellemző.

Színészként: szerintem eszméletlen tehetséges... Lehetne. De sajnos az egyettlen igazán jó film amit láttam tőle az a már említett. A rekviem egy álomért hiába kultusz film, de nekem nem nyerte el a tetszésem. A most érkező DC filmben is valószínűleg Jared jól fog játszani, de maga a film nem ígérkezik valami jónak. :/

2016. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én imádom őt, mindenféleképpen ♥ A filmjeit, a zenéjét, és mint embert, úgy is. Voltam koncertjükön, élőben is nagyon jó volt a hangja és a hangulat is amit csináltak. Alig várom az új filmet amiben Joker lesz, bár szerintem nagyon sok negatív kritikát fog kapni, ami miatt előre sajnálom.
2016. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyire a médiából lehet ismerni, hihetetlen a srác, valahogy túl tökéletes ahhoz, hogy igaz legyen.Néha a lazasága erőltetettnek tűnik, és talán tényleg az, az ember változhat, de miután változott már nem rombolhatja le a róla kialakult képet, ezt tapasztalatból tudom.És azért annyit nem változott valószínűleg, max megkomolyodott, de azt is csak nagyon picit.De inkább nem beszélek úgy róla, mintha ismerném, mert sajnos még életemben nem láttam.Viszont egy elképesztően tehetséges ember, konkrétan a művészet minden területén.A hangja elképesztően gyönyörű, ha engem kérdeztek azt mondanám, hogy neki van a legszebb hangja.Színészként is jó, hihetetlen, hogy mit meg nem csinál egy-egy szerepért(ezt nem úgy értem, hogy a megszerzéséért).Szerintem, ha meg akarjuk ismerni egy kicsit, akkor a dalszöveigeibe kell beleolvasni, amit ír, az sokszor sokmindent elárul az emberről.És hogy milyenek a dalszövegei!Az életfilozófiája is nagyon szimpatikus és tisztelem azért, mert ahogy tűnik, ő képes a Provehito In Altum szerint élni.Én valószínűleg képtelen lennék, bár ide a pénzügyi korlátok is beleszólnak meg egyelőre a szülők.A tőle származó idézetek is nagyon érdekesek, néhol sablonosak, de az nem jelent semmit, mert egy csomó mindent sablonosnak mondanak, és tényleg azok, de ezért már senki sem veszi őket komolyan, és ez viszont már probléma.

Na mindegy, befelyezem ezt a nagyon mélyreható(van ilyen szó?)elemzéset Jared -ről, az a lényeg, hogy én alapvetően baromira tisztelem azért a rengetek dologért, amit csinál, és hogy mindent amit csinál jól csinálja, szerintem egy elképszetően tehetséges ember egy-két showelemmel, dehát akkor mit mondjunk Justin Bieber-re?

2016. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és persze a kinézete...Nem öregszik, egyszerűen nem öregszik. Egyébként iszonyúan jól néz ki akárhogy, imádom a hajait, a legjobb a pink punk volt, 40 éves volt, amikor viselte, úgy nézett ki, mint egy 25-ös.Szóval még kinézetileg is tökéletes... Hihetetlen...
2016. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!