Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van Porcelain Blackkel?

Mi van Porcelain Blackkel?

Figyelt kérdés
Kb. fél évvel ezelőtt leltem rá a csajra, és ami azt illetti, finoman fogalmazva eléggé megszerettem. Meghallgattam az összes zenéjét, csak nem tudom, hogy mikor lesznek újak. Ha jól tudom, akkor eddig 2 albuma van neki, nem? A Mannequin Factory és még amit régebben Porcelain And The Tramps néven adott ki. Meg olvastam, hogy volt szó arról, hogy 2014- ben vagy 15-ben valami Black Rainbow albuma is lesz, de ez fenn sincs a youtube-on :/ Illetve láttam egy csomó zenecímet, ami az "új albumon" lesz, és amikor ezeket külön beírogattam úgy sem találtam rájuk. Eléggé úgy látom, hogy el van tűnve (mármint zene téren) ,mert talán a This Is What Rock'n'roll looks like volt a legsikeresebb száma, de semmit nem lehet róla tudni. Képeket posztolgat meg minden, de én ezt nem értem. Vannak még magyar Trainwreckek? Tudtok róla valamit? :(

2016. jan. 6. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!