Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Molnár Kriszti...

Mi a véleményed Molnár Krisztiánról?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom igazából hogy lehet-e rá haragudni. Mert egy elég durván csökkent szellemi képességű fogyatékos emberről van szó. Akit ráadásul még félre is neveltek a szülei de elég durván. Szerintem inkább a szülei az akiket szidni kell, hogy a félresikerült gyereküknek hagyják hogy a neten garázdálkodjon.
2016. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
én sajnálom. Mikor QNA videót csinál és megkérdezik, hogy boldog-e, mit szeret az életben akkor látszik egy két másodpercig a szomorúság a szemében, majd válaszol valami baromságot "élet értelme a szöjpkóla ivás"
2016. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 akarkizoltan56 ***** válasza:
ki az?
2016. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. +1 Szülőhiba
2016. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ő tényleg fogyatékos, vagy csak annak adja ki magát?


Akárhogy is van, szerintem elég gáz videói vannak, viszont pont emiatt sajnálom is. Tök rossz látni, hogy így lejáratja magát, engem inkább elszomorít.

2016. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a szülők hibája de azért az övé is


27-éves a végtére is,vehetne magán annyi erőt,hogy kitör ebből az élethelyzetből,bár elnézve már ezt 10-éve meg kellett volna tennie


Úgy vannak vele a szülei is,hogy legalább amíg még él addig had csináljon amit szeretne

2016. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!