Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most hogy a one direction...

Most hogy a one direction végleg feloszlik, melyik tinibanda lesz a kis csajok aktuális kedvence?

Figyelt kérdés
Valakinek valami tipp?

2016. jan. 17. 15:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gázak. A kpop idolok több mindenhez értenek egyszerre (énekes, rapperek, táncosok, színészek, műsorvezetők, stb), ők legalább csinálnak valamit, az 1D viszont szinte még az énekléshez sem ért. A legrégebb óta fennálló kpop banda 1998-ban debütált és a fandomok korosztálya is inkább a huszonévesekből tevődik össze.
2016. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jahh valószínűleg azért van az 1D-nek több fanja, mint az egész kpop csapatnak együtvéve😂😂
2017. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Több mint 200 kpop banda van, miről beszélsz? Egyes kpop videókra rekordmennyiségű megtekintések szoktak gyűlni. Ha annyira tudni akarod, annak idején az 1D arról volt híres, hogy X óra alatt milliónyi kattintást gyűjtöttek össze egy új klipjükre. Azóta őket ebben már rég lekörözték az olyan bandák, mint a BTS, Got7, EXO, Twice, Girls Generation, Big Bang. Nem beszélve az albumvásárlási rekordokról. Aztán pl. a BTS koncertjegyek MÁSODPERCEK ALATT kelnek el online (pár hete telt házas koncerteket adtak USA-szerte), és újabban Billboard Music Awards jelöltek.

Mivel volt directioner vagyok, elmondom neked, hogy az 1D-nek sokkal több utálója volt mindig is, mint fanja.

És ma mi a helyzet? A környezetemben lévő összes directioner felszívódott: rockerek és/vagy kpopperek lettek belőlük, zömmel a 18-25 éves korosztályról beszélek.

Még egy volt srác osztálytársam is hallgatott koreai rappert, és akárkinek mutatok egy kemény kpop dalt (ami igazából hiphop vagy R&B), akkor elismerően bólogat. Ellenben az 1D állítólagos nagy hírneve ellenére szinte már a kutya se emlékszik rájuk, sőt külföldieknél is ezt tapasztaltam. Mikor directioner voltam, mindenki kinevetett. Akkoriban persze nem esett le, miért, de ma már tudom: az igazi zenének mondanivalója van és az előadó szinte vért izzad azért, hogy előadja (a legtöbb kpop banda fellépésén infúziós állványok vannak bekészítve ájulás esetére, hiszen napi 10 órákat kell színpadon/táncteremben tölteniük). Ez meg totál nem volt jellemző az 1D-re, szinte minden a seggük alá volt tolva. Ha nincs Simon Cowell és az ő marketing spiritusza, az 1D már anno az X-faktor feléből kiesett volna.

De a kpop bandákat összehasonlítani az 1D-vel olyan, mint a Harry Pottert az Alkonyattal. Nincs egymáshoz sok közük: banda-banda, könyv-könyv...

2017. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 Én inkább komolyan mondom téged sajnállak, hogy ennyi inden szart megtanulsz velük kapcsolatban.Mint akinek élete sincs már nem sértésből komolyan.Mindenki azt szeret amit szeret.Kit érdekel hogy azokat a koreai bandákat hányan szeretik?Attól mert többen megnézik nem jelenti egyenesen azt, hogy jobbak.írom ezt volt directionerként
2017. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!