Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Marilyn...

Mi a véleményetek Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek és miért nem? Mi az amit szerettek benne és mit nem?

2016. jan. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én először (mint a többség...:P megbotránkoztam a kinézetén,aztán kellemes meglepetés volt,hogy igenis tud énekelni,az meg,hogy fest, csak hab a tortán volt


https://www.youtube.com/watch?v=SteF33jtwZ0


2:15-nél nagyon tetszik nekem az a kép :)

2016. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatalmas dolog amit csinàl 47 èvesen is olyan mint anno.Nekem a pèldakèpem.Jò hang,jò stìlus ès hatalmas arc :-)
2016. febr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a kinézete alapján sokan elítélik sajnos. Az elején még én is, de később kiváncsi lettem, hogy milyen zenét játszik és mostanra már az egyik kedvencem lett. Egyébként én nagyon nagyra tartom őt, szerintem egy okos ember. És amit csodálok benne, hogy hihetetlenül őszinte és az interjúk alapján kedves és vicces is.
2016. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :))) mindenkinek ment a zöld kéz^^örülök, hogy mások is ennyire szeretik :3
2016. márc. 26. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban, kinézet alapján nagyon sokan elítélig, de olykor nem gondolnak arra, hogy ő igen is egy értékes ember, akinek valami elképesztően jó hangja van, és nagyon zehetséges. :)

Én miatta kezdtem el hallgatni ezt a műfajt, és azóta imádom :)

Ő az egyik olyan ember, akit szretek, tisztelek, sé becsülöm azt, amit csinál !

(2 éve hallgatom, most 14 vagyok) :)

2016. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!