Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ezek az emberek...

Szerintetek ezek az emberek normálisak, akik Palvin Barbarát kövérnek mondják? Még női szemmel is gyönyörű.

Figyelt kérdés

Itt vannak az új képei:


[link]

[link]

[link]


Idézem a netes hozzászólásokat:


"ez a lány egyre kövérebb"

"Jól elvan hízva!!"

"megasszonyosodott Barbika"

"egyre vaskosabb, és puhos"

"Olyan mint egy bojler"

stb...


Belinkelném egy két ember fejét, akik ezt írták, úgy még viccesebb lenne, csak akkor letörölnék a kérdést :D



2016. febr. 16. 19:47
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
84%
Igazi érett, nőies alakja van, nem az a pár évvel ezelőtti kislányos. Nekem tökéletes lenne egy ilyen alakú nő.
2016. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
85%
Végre jó alakja van !!!!! Aki azt mondja, "kövér", annak valami baj van a fejével...
2016. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
valakinek nagyon savanyú a szőlő, hogy mindenkin végignyomkodja a mínuszt :)
2016. febr. 16. 20:16
 14/26 anonim ***** válasza:
21%

Akkor ez a csaj milyen?

[link]

Az egyik ismerősöm...

2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

OLYAN MINT EGY BOJLER :D :D :D :D :D :D


egyébként válaszom: dehogy kövér :D még el is férne rajta akár 4-5 kiló :D

2016. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
34%

Sosem lesz egyforma az emberek ízlése a szépségről, de mind a csontsovány, mind a plus size modellek felmagasztalása káros, mert egyik sem egészséges.


Szerintem sem kövér a jelenlegi állapota, inkább teljesen átlagos. Ja, és én utálom őt, mégsem nevezném kövérnek, de objektív tény, hogy hízott.

2016. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem átlagos, hanem átlag feletti. Az átlagos manapság ennél jóval vaskosabbat takar, mivel az az átlag...

Én inkább a csinos, és a normális jelzőkkel illetném.

Aki erre azt mondja, hogy kövér, az nem normális.


Amúgy meg szerintem egy kicsit abszurd, hogy az egyik pillanatban azt ordibálja mindenki, hogy "a molett nők gyönyörűek", a másikban meg leszólnak egy szép alakú, viszonylag vékony lányt, hogy "milyen dagadt lett"...

2016. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
0%
Szerintem semmi baj a testével csak úgy néz ki a feje mint egy lecsúszott drogosé
2016. febr. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Vékonyabb volt, hízott. Ettől függetlenül bomba nő, nagyon jó az alakja. És nem tudom, nektek mi a jó nő, ha ez átlagos, mert ez még mindig átlag feletti test. Nem ilyen az átlag, ha ti felétek igen, akkor nagyon jó dolgotok van.
2016. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Bárcsak minden lecsúszott drogosnak ilyen arca lenne..

[link]

2016. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!