Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki tetszik nektek jobban,...

Ki tetszik nektek jobban, Beyoncé vagy Rihanna?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy külsőre, megjelenésre (ruha, frizura), stílusra, emberileg, zeneileg.

Indoklást is kérek miért. :)



2016. febr. 21. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Rihanna mert jobb nő.
2016. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Rihanna, erősebb személyiség, a dalai is jobbak. Jobban motivál.
2016. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Beyoncé, mindig elegáns, csinos, formás testalkat, hangilag is sokkal jobb. Azért is szeretem mert kiáll sok igazságtalanás ellen mint pl: a nők jogaiért küzd és hogy legyen egyenrang férfi és nő között, stb... Így szerintem Beyoncé the Queen ♕ :)
2016. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Beyoncé és Rihanna egy időben olyanok voltak nekem mint egy ikerpár. Persze nem nagyon hasonlítanak egymásra, inkább hasonló típusuak. Beyoncé inkább egy irányba halad, Rihanna sokkal színesebb. Beyoncé arcra szebb, finomabb vonásai vannak, de Rihanna különlegesebb, bájosabb. Egyébként nekem Rihanna a tuti befutó, főleg az SOS című 2006 körüli klippjében. Hát 10 év ide vagy oda ha létezik a legszekszibb, legvonzóbb nő a földön az egyértelműen Rihanna.
2016. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Rihanna fiatalabb es az arca jobban tetszik. De beyonce nöies,divas stilusat imadom. Nem hasznal annyi tragar szot a dalaiba. Es ami a legfontosabb, nem mutat meg mindent magamol. Rihanna az utobbi klippjeiben kb meztelenul pozol. A bbhmm klipje pedig borzalmas. Emberileg nem tudom melyikuk milyen,mert nem ismerem öket. De rihanna mindig probal "gengszterkedni" nagyon csúnyán beszél ha riportot ad. Es Beyonce enektudasa kicsit felulmulja Ririt. Szoval mindkettöjuket szeretem, de egy ideje Rihanna tragar stilusa miatt kevesbe tisztelem
2016. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Rihanna mindenképpen. Szerintem Beyoncénak olyan eröltetett az arca főleg mikor mosolyog. Viszont amikor Ririről látok olyan fotót amin mosolyog az természetesebbnek hat. Testre is inkább Rih és stílusra is mert laza mégis csinos. Nagyon sok interjút láttam már vele és nagyon imádni való egy lány:) Igen, Beynek tényleg erősebb a hangja de neki már minden dala szinte ugyanolyan. Míg Ririnek változatosabb és fülbemászóbb:) de ez csak az én véleményem:) Rihanna-Navy for life
2016. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Rihanna egyértelműen
2016. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Beyonce egyszerubb, Rihanna kreativabb, szinesebb, es szebb is stilusosabb, a hangja valtozatos.. Beyonce szep es nagyon jo hangja van ugyes, de nem tud feljebb jutni maganal, Rihanna meg ujra es ujra felul mulja magat, es szep mely hangja van.

Rihanna.

2016. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Beyoncé egyértelműen. Mindig elegáns, mintha csak erre született volna. És azok a frizurák amiket a turnéján láttam eddig... imádtam őket. Nincs olyan erőltetett keménykedés mint Ririnél, és nem megy végig a vörös szőnyegen egy tangabugyiban. És amíg Rihannát mindig más férfival látni, Bnek egész életében csak 2 párkapcsolata volt (mint tudjuk a másodikból lett a házasság). A Formation Tour pedig oda vissza üti az Anti Tourt, mind táncokban, mind díszletben és kreativitásban is, az Antiból szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni. Imádom Rihanna új albumát de a Lemonade visual albumja nálam mindent vitt ebben az évben. Huhh ahhoz képest, hogy mindkettőjüket szeretem eléggé elfogult voltam.
2016. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!