Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction fanok, ti is...

One Direction fanok, ti is így látjátok?

Figyelt kérdés

Ti hisztek abban, hogy Louis és Harry titokban szeretik egymást? Én nagyon szeretnék benne hinni, de nem tudhatjuk, hogy mi az igazság.

Minden esetre az összes képen/videóban, amikor félreérthetően néznek egymásra, Niall kacag, elvörösödik, meg hol egyikre néz, hol másikra. Olyan, mintha tudna valamit, nem?


2016. márc. 29. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd azt hinni?
2016. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
B*zi mindkettő.
2016. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaaj, most komolyan 2016-ban is még ez a téma? Ti mikor fogtok már kinőni belőlük?Én hálistennek már rég kinőttem őket.Amúgy meg nem az számít te mit gondolsz? Állj már ki amellett amiben hiszel és kész.Mit számít ki mit gondol? Szerintem mellesleg ez úgy hülyeség ahogy van.Te nem szoktál mondjuk hozzáérni a legjobb barátnődhöz, vagy megölelni? Ettől leszbikus leszel?! De azt hiszel amit akarsz csak ez a téma már nagyon idegesítő.
2016. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!