Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction fanok! Larry?

One Direction fanok! Larry?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak olyan válaszokat szeretnék, akik tudják és akiket érdekel is...

Azt tudom, hogy régen Harry meg Louis nagyon jóban voltak.

De..Most is? Csak én látom úgy, hogy eltávolodtak egymástól?

Nem tudom, hogy miért, ha valaki tudna rá választ írni, nagyon köszönöm!:)


2016. febr. 6. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én mostanában már nem annyira szeretem a 1D-t, de azért még elolvasok róluk minden cikket, amit találok. Louis apa lett. Harry a szólókarrierjét kezdi építgetni. Valószínű ezek is közrejátszottak a dologba. Egyébként lehet most is ugyanolyan jóba vannak, csak mindkettőjüknek lett fontosabb dolog az életében.
2016. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon jóban lettek volna akkor valszeg nem oszlik fel a banda.
2016. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem oszlanak fel.:)
2016. febr. 7. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. De eléggé valószínű hogy feloszlanak, mivel elég hosszú szünetre mentek, és mindenki dolgozik a saját karrierjén. Louis meg apa lett.
2016. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
46%

Larry is real. Az a baba nem az övé hanem Oli-é (Louis barátjáé) ha egyáltalán valódi, mert briana (az anya) nagyija posztolt egy képet instagramon egy újszülött játékbabáról, hogy milyen élethűen néznek ki meg ilyenek. Áprilisban lesz egy bejelentésük, remélem az lesz, h már nem lesznek a modest! Management kontrolálása alatt hála istennek. És a modestből kinézem, hogy nem engedi nekik, hogy publikusan bármit csináljanak, az a managemet ritka szar.

És ne feledd Louis AIMH tweetjét!

2016. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!