Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sorozatokban szereplő...

A sorozatokban szereplő színészek vissza szokták magukat nézni a tv-ben?

Figyelt kérdés
Előfordul az, hogy rendszeresen nézik a sorozatot amiben szerepelnek?
2016. ápr. 11. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem az anyjuk, sem az apjuk, sem a testvérük, sem az összesnek a közeli barátja. Kettőt ismerek, ők néha-néha egy két részt megnéznek, de nincs idejük stb.
2016. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sorozatban még nem szerepeltem, de rövidfilmben és színházban többször is. 2 rövidfilmem volt eddig, mindkettőt megnéztem utólag, de nem igazán magam miatt, hanem az egyiknél a zene nagyon megtetszett, a másikat meg annyira nyakatekert módon forgattuk, hogy kíváncsi voltam, mit hoztak össze belőle. A színházi előadásokra értelemszerűen nem ülök be :D Viszont ha készül róluk felvétel, és olyan a darab, ami alapból is érdekelne, akkor megnézem.

Szerintem ha sorozatban szerepelnék, azt is csak akkor nézném, ha alapból is érdekelne a sztori.

2016. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!