Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ashley Benson és Tyler Blackbu...

Ashley Benson és Tyler Blackburn együtt járnak vagy jártak?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nagyon sok kép van meg videó,szöveg ami erre utal.

2016. ápr. 14. 19:52
 1/3 anonim válasza:
Csak nagyon jó baràtok,Ashley Benson konkrétan ezt nyilatkozta: Relationships are so hard in this business. It's too much attention when two powerful people are together. Everything is heightened and exaggerated. The strangest thing that I've read is that I've dated all the male co-stars I've had on Pretty Little Liars. None of it is true. It's disgusting. Ami ugye azcjepenti hogy furának és undorítónak találja,hogy az emberek azthiszik hogy a sorozat miatt együtt vannak.
2016. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kár pedig örültem volna :)

Köszi

2016. ápr. 21. 18:22
 3/3 anonim válasza:

Igazából jártak. Vannak olyan képek fent. Pl, amikor fesztiválon vannak és fogják egymás kezét (talán még csókolózós kép is van, de nem emlékszem pontosan, még régebben láttam:D)

Szerintem azt a megnyilatkozást arra érthette, hogy azt találja undorítónak, hogy azt hiszik, CSAK a sorozat miatt lennének együtt.

2016. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!