Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bűnös volt vagy ártatlan...

Bűnös volt vagy ártatlan Michael Jackson?

Figyelt kérdés
A Michael Jackson féle gyermekmolesztálós ügyben azok véleménye érdekelne,akik átolvasták az angol nyelvű mjfacts nevű oldalt is,nem csak a magyar nyelvű Michael Jackson aktàk nevű oldalt. Érdekelne hogy akik mélyebben tanulmányozták az oldalt mit gondolnak az egész kontra oldal érveléséről és arról hogy az oldal aktívan tevékenykedik és a kommentekben akad pár ember akik volt MJ rajongók voltak de az oldal megváltoztatta ezt.

2016. máj. 2. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Halálakor a vádló hivatalosan is elismerte, hogy csak kitalálta az egészet annak érdekében, hogy pénzt csináljon belőle.
2016. máj. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy mítosz,csak annyit lehet tudni,hogy közeli barátoknak mondta ezt el Jordan Chandler. De persze továbbra is úgy gondolom,hogy ártatlan volt MJ,bár nem erre a mítoszra alapozva. Viszont aki átolvasta az mjfacts oldal cikkeit,az látni fogja hogy az ellenoldal milyen komoly állításokat is dolgozott ki,hogy 2-szer is sikerült már engem elbizonytalanítaniuk és ahogy kommentekben láttam sok MJ rajongóval történt ez. Aztán megint átolvastam a magyar oldalt és megint arra jutottam,hogy ártatlan. Viszont az ellenoldal bizony elég hihető érvelést alakított ki,könnyen el lehet bizonytalanodni,ha beleolvas az ember.Ezért is érdekelne erről mások véleménye.
2016. máj. 2. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Meghalt, most komolyan, nem mindegy? Inkább annak nézz utána, hogy valójában miért is halt ő meg, az érdekesebb.
2016. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ÁRTATLAN. 100%. Mind a 13 vádpontban felmentették. Igazából sosem volt kérdés, hogy az-e, csupán a média pénzéhes volt. Sajnos, a sok agymosott meg hisz a médiának, ami végülis őket minősíti, mert lemerem fogadni, hogy aki, ilyen "Médiahívő", szentírásnak veszi, azt, amit a gép mögött egy utolsó újságíró leír. Na, az ilyen ember milye? Lemerem fogadni, hogy életében egy darab könyvet nem olvasott el. Tényként kezeli azt, amit VALALAKI, AKÁRKI... leírt... De most halál komolyan kérdezem, normális az ilyen? Nem csak Michael ügyében, de akárki leír valakiről valami, azt az emberek elhiszik 100%-ig. Itt tart a világ. Agymosott, tudatlan, buta, primitív emberek, akiknek a Blikk, meg az egyéb szennylapok felérnek pl.: Az ember tragédiájához, vagy egy Szabó Lőrinc vershez, vagy akármihez, akit például az állatok érdekelenk, akkor egy etológiai könyvhez, vagy akármi... Látszik, hogy semmi nem érdekli őket a világból. Semmi.Pont ezért hisznek a semminek... Primitív emberek, primitív dolgok. Ennyi. (Bármelyik pszichológus,vagy akár kihallgató tiszt, vagy, olyan képzett személy, aki ért a testbeszédhez megmondja, hogy amikor Michael Jackson nyilatkozik ezekről az ügyekről, és kijelenti, hogy soha nem csinált ilyet, az hiteles és igaz...+ Én láttam a gyerek videóját is, ahol elmondja az előre megbeszélt hazugságokat. Naaa, hát oda, még képzett ember se kell, hogy levágja, mekkora hazugság és baromság... Megjegyzem, hogy a kihallgató tisztek erősen adták alá a lovat, szinte ők mesélték el neki... )

Ha egy ember, olyan sikeres és népszerű, mint pl.: MJ volt, akkor akár már a lemezcégnek is, megér egy hatalmas botrányt a bukása... Elképseztő pénzek mozogtak ott... ( Biznisz: gyógyszerek eladásában több pénz van, mintha kutatásokból kiderülne, hogy mennyi felesleges gyógyszert megeszünk. De ha nincs gyógyszer, nincs, aki megvegye,azaz hatalmas pénzektől esnének el az államok... )Sajnos, MJ rossz emberekkel volt körülvéve... Halála is ezt mutatja. Mai napig élne, ha vannak igaz EMBEREK körülötte.

2016. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veled,jobban össze se lehetne fogalalni ezt. Igazából én a médiában olvasottaknak nagy általánosságban nem tulajdonítok nagy jelentőséget és nem is igazán olvasok ilyen jellegű újságokat/internetes oldalakat. Mert NEM ÉRDEKEL. MJ zenéjével mélyebben és magával az életével nem régen ismerkedtem csak meg,de az elejétől kezdve nem adtam hitelt a bulvárcikkeknek,és továbbra is teljes mértékben az ártatlansága mellett vagyok,főleg minnél többet olvasok róla. Az mjfacts nevű oldal viszont tényleg nagyon elbizonytalanító tud lenni,mert ez egy olyan ellenoldal,akik nem csak a médiàra alapozva kiforgatják,felnagyítják és elferdítik a dolgokat és manipuláló hangnemben írnak le mindent,könnyen beleeshet az ember olvasva az oldalt,hogy hisz nekik. Sajnos velem is megtörtént 2-szer is,hogy elbizonytalanodtam.Hinni sosem hittem az oldalnak,de egy bizonytalanságot mindig belémültettek. Utána persze mindig oda jutottam,mindent átgondolva mégegyszer,hogy az egész oldal hülyeség,ahogy van. És elhatároztam,hogy többet nem vagyok hajlandó olvasni ott valamit is. De viszont az kicsit zavar,hogy ez az oldal mai napig aktívan működik és manipulál. Bár ahogy elnéztem a kommenteket igazából ugyanaz a pár ember írosgat oda állandóan,szóval talán nem olyan jelentős ez az egész oldal,mint ahogy elsőre tűnik. Köszönöm a segítségedet,annyira jó látni,hogy egyre többen gondolkoznak így.
2016. máj. 3. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen biztos vagyok az ártatlanságában!
2016. máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És ne zavarjanak az ilyen manipulatív oldalak mert akit tényleg érdekel és alaposan utánajár az úgyis tudja hogy ártatlan és vannak akiket sosem érdekelt annál jobban minthogy minden kitalalt baromságot elhigyenek az ilyen Blikk kaliberű szennylapoknak.Az ilyen csak mocskolódni tudó emberek véleményére meg nem kell adni.Szerintem az csak az adott illetőt minősíti aki csak rosszat tud mondani eg olyan emberről aki a fél eletet jótékonykodásnak szentelte.
2016. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!