Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson vagy Elvis...

Michael Jackson vagy Elvis Presley, melyikük volt híresebb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tyúk vagy a tojás?
2016. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 piriiiii ***** válasza:
87%
Jaj, ne má. Ezt most miért kell?
2016. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az idejében szerintem Elvis.
2016. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg inkább Michael.De mind a kettő legenda.
2016. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Hülye kérdésre hülye válasz. :D Nem lehet különbséget tenni közöttük.
2016. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy olyan kérdés amire nehéz válaszolni.


Nyilván Elvis és Michael is a maguk idejében elég híresek voltak

Csak Elvis mint rock and roll,Michael mint pop énekes vált híressé.

Míg Elvis egy "szexszimbólum" vol a nők szemében(legalább is ezt mondták annak idején)

Michael nagyon sokat jótékonykodott,ugyan akkor szegényt nagyon sokan bántották, megalázták(gondolok ilyenkor a pedofilizmus vádalmaira,a többit inkább nem is kezdeném el részletezni)

Szóval mind2 egy legenda,de én úgy gondolom hogy Michael Jackson élete során sokkal többet tett le az asztalra,mint Elvis Presley.

Személy szerint Michaelt sokkal jobban szeretem mint embert és mitnt előadót is.

A zenéi még a mai napig is teljesen időtálloák,megunhatatlanok

2016. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A '80, '90- es években volt olyan időszak, hogy Michaelről készül a legtöbb fotó a nemzetközi sajtóban, ill., hogy csak a pápa előzte meg. Valamint, Michaelnek több testőre volt abban az idsőzakban, mint az amerikai elnöknek. Szerintem amúgy egyik 19, másik egy híján 20. De talán Michael egy picit huszabb. :D
2016. febr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
89%

Próbáld meg összehasonlítani az agysebészetet az űrkutatással. Kb olyan.

Sztem a zenének az érzelmek kifejezése, generálása a feladata, nem pedig a "híresség" megítélése.

Mindketten a maguk nemében, műfajában etalonok a zene területén.

Elvisnek szerencsés volt a vietnami háború idején történt bevonulása, nagy reklám volt.

2016. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
93%
9/8.Két generáció.Az én fiatal koromban megőrültünk Elvisért,sajnos, csak rádióban hallgathattuk, ott is csak a szabad-európai adón.Be sem engedték volna az országba, úgy ahogy a mieink sem mehettek Amerikába koncertezni.Egyedül álló, isteni hangja volt.Hála az internetnek, hogy "élőben" láthattuk énekelni, és rokizni.Király volt.Emellett van egy dala, amelyet az 1956-os forradalom emlékére írt, és énekelt
2016. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyformán
2016. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!