Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lagzi Lajcsi népszerűnek...

Árokpart kérdése:

Lagzi Lajcsi népszerűnek tartja magát?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból kérdezem, hogy a folyamatban lévő ügyéről szinte minden nap nyilatkozik a különböző médiákban.Nem árthat ezzel az ügyének a hatóságok előtt? Az ügy részleteit senki sem ismeri pontosan azt sem tudhatjuk, hogy bűnös e vagy ártatlan. Vegyük azt ha netán valóban esetleg koholtak ellene a vádak, abban bízik esetleg, hogy netán a lakosságban is esetleg ellenállást válthat ki az ügye és az emberek mellé állnak? Mert szerintem ha még netán igazságtalanság is érné ő nem egy pl. Budaházy Gyuri karakter aki mögött annyi támogató lenne. Kinek mi a véleménye?
2016. máj. 25. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

"Mert szerintem ha még netán igazságtalanság is érné ő nem egy pl. Budaházy Gyuri karakter aki mögött annyi támogató lenne." :D:D:D:D:D

Te, Lagzi Lajcsit az egész ország ismeri, a 2000-es évek elején a TV2 olyan szinten vitte az estéket a Dáridóval hogy nem néztek mást az emberek. Sokkal több támogató áll mögötte mint Budaházy mögött aki nyíltan radikális, szélsőjobbról is kiutált ember. Arról nem beszélve miket is követett el az életútján...MDF tag volt, hídblokádot csinált, 2006-ban a TV székházostromának alakja volt rongált és még sorolhatnám. De a legviccesebb mikor pár éve a melegfelvonulás előtt kb. 5 társával (sok támogatója van igen) ott hőbörgött.

2016. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, mert nem tudom.
2016. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!