Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Erdélyi Mónika miért hívja...

Erdélyi Mónika miért hívja úgy mindig a kislányát, hogy Molli, ha egyszer a neve Olívia Johanna?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Hogy legyen mit kérdezz.
2016. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom az Olívia nevet becézi így Mónika.
2016. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves citromost! Gratulálok, hogy csak ennyire futotta. Az ember esze megáll, hogy itt még egy ilyen egyszerű kérdésre is képesek bunkón válaszolni.
2016. máj. 29. 15:37
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, igen, gondoltam én is ilyesmire, hogy esetleg becenév, de sem az Olíviát, sem a Johannát nem hallottam még így becézni, nekem valahogy egyikből sem következik a Molli. Vagy lehet, hogy teljesen máshonnan van a Molli, mint becézés.
2016. máj. 29. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olívia - Oli - Moli - Molli
2016. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló az elméletem az utolsó válaszolóéhoz, csak én azt gondolom:

Mónika (Móni (Mó))+ Olívia (Oli) összeolvadásából származhat (anya+lánya) = Molli :-)

2016. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislány vezetékneve Mukli, innen jöhet az M, az Olli pedig az Olívia becézése valószínűleg.
2016. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!